Menu strony

Każdy człowiek cieszy się z zakupu nowiutkiego pojazdu - póki jest nowy dbamy o niego oraz jesteśmy dumni z jego świeżego blasku

Pojazd przede wszystkim ma jednak jeździć. To jego najistotniejsze zadanie. Wobec tego po pewnym czasie nie płaczemy nad różnego typu zabrudzeniem na naszym pojeździe lub niewielkimi zarysowaniami.
tylna belka peugeot 206


tusz do rzęs


prawo


Każdy o auta chce dbać - to fakt. Niewiele osób ma tak dużo pieniędzy, aby zmieniać samochody każdego roku. Wobec tego wymieniamy olej oraz całościowo troszczymy się o stan techniczny naszego wozu. Bywają jednak przeróżnego rodzaju drobiazgi, których świadomi są posiadacze pewnych modeli. Twierdzi się przykładowo, że słabym elementem wszystkich francuskich samochodów bywa tylna belka. Normalnie powinna zużywać się ona po przejechaniu około 70 tysięcy km, a we francuskich wozach możemy to zaobserwować już czasami po 15 tysiącach km. Niestety - takie jest życie. Nikt nie jest idealny. Dlatego jeśli klekocze w naszym samochodzie tylna belka Peugeot 206, to warto wybrać się do profesjonalnego serwisu, który to zreperuje. Często używamy skrótu myślowego, gdyż gdy mówimy - tylna belka, to często chodzi nam o wymianę całego kompletu (łożyska i wahacze). Powinniśmy być tego świadomi, ponieważ jeśli trafimy na nierzetelnego mechanika, to wymieni nam on wyłącznie belkę, co nie podziała nazbyt długo.
Jeżeli nie znamy się kompletnie na samochodach, to warto porozmawiać z pracownikiem warsztatu oraz zapytać czy wymiany potrzebuje zaledwie belka albo cały zestaw. Lepiej zapłacić więcej, ale posiadać dobrze wyremontowany samochód. Nie zapominajmy, że niesprawne zawieszenie może powodować zagrożenie na drodze.
2019/04/05, 07:42:02