Menu strony

Weekend w siodle - świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy tym zdobyć nowe doświadczenia

Ruch to zdrowie - każdy Wam to powie, ale niestety tylko nieliczni wcielają wspomnianą


ideę w życie. Starsi niejednokrotnie przesiadują całe dnie za biurkiem, natomiast dzieci nie potrafią oderwać się od monitora albo też telewizora Warto zastanowić się: co zrobić, by odwrócić ową niekorzystną sytuację?


Doskonałym rozwiązaniem przedstawionego wyzej problemu jest bezsprzecznie weekend w siodle.


Codzienna aktywność


Konie uchodzą za wyjątkowo piękne, inteligentne zwierzęta, które bardzo dobrze potrafią „dogadać się“ z dziećmi. Warto zaznaczyć, iż, dla malucha odwiedzenie stadniny koni stanowi wyjątkowe przeżycie i wartościowe doświadczenie. Poznaje bowiem nowe odgłosy, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szacunku do zwierząt. Może także się odprężyć. Widać zatem jasno, że kontakt z koniem pociąga za sobą sporo korzyści na różnego rodzaju płaszczyznach rozwoju malucha – zarówno ruchowej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.


Nie czekaj! Zbierz całą rodzinę i przyjeżdżaj do stadniny koni! Weekend w siodle świetna strona to wymarzona okazja do tego, by - z dala od wielkomiejskiego zgiełku - odpocząć na łonie natury, oczyścić umysł, a także nauczyć się czegoś nowego i zyskać czterokopytnego przyjaciela!


Sprawdź też

Jeśli poszukujemy opiekunki do dziecka lub osoby starszej, to warto zaglądnąć do Netu

konferencja
Czasem zdarza się tak, iż musimy zatrudnić kogoś, kto się zaopiekuje starszą osobą w naszej rodzinie albo naszym dzieckiem, gdyż my posiadamy wiele innych powinności i nie jesteśmy w stanie się tego podjąć.


Jeżeli ciekawi nas opieka nad osobami starszymi Białystok jest miastem, gdzie bez problemu znajdziemy agencję świadczącą takie usługi.
2018/08/29, 14:37:01