Menu strony

Fumigacja zboża - bezsprzecznie niesłychanie skuteczny sposób na pozbycie się szkodników!

To z całą pewnością jedne z najważniejszych oraz największych roślin spożywczych na świecie. Niestety teraz czyha na nie cały szereg różnych niebezpieczeństw.
Niesprzyjające warunki atmosferyczne, insekty, choroby grzybowe - wyliczać można bez końca.


koszulka


zaproszenie ślubne


Pojawia się zatem pytanie: jak rolnicy mogą ochronić przed nimi swe uprawy? Fumigacja zboża wystarczy, by skutecznie rozwiązać problem pasożytów, takich jak dla przykładu: drutowce, rolnice szkółkówki, lenie, mszyce, miniarki, pryszczarek zbożowiec, mucha szwedzka, skrzypionki, etc. warto sprawdzić na www.ratmar.comwarto sprawdzić na Na czym polega przywołana metoda? To, najprościej rzecz ujmując zwalczanie owadów za pośrednictwem dymu, pary bądź gazu, czyli tak zwanych fumigantów. Niegdyś często wykorzystywanym środkiem był bromek metylu. Obecnie jedynym fumigantem jaki został dopuszczony do użytku jest fosfina, nieorganiczny związek chemiczny, który w swej „czystej” postaci nie ma Koloru ani zapachu. Dobrze byłoby nadmienić, że fumigacja zboża stanowi niezmiernie złożony, a także szczególnie niebezpieczny proces. Dlatego wymaga zachowania ostrożności. ludzie wykonujący zabieg gazowania muszą nosić odpowiednie maski przeciwgazowe z pochłaniaczami. Ważna jest również szczelność miejsca przeznaczonego do fumigacji. Zobacz również: http://ratmar.com/nasza-oferta/zwalczanie-much-i-komarow.
Przeważnie, w tym celu wykorzystuje się folię fumigacyjną. Zanim zaczniemy jakąkolwiek pracę należy oznaczyć strefy bezpieczeństwa i ustawić znaki ostrzegawcze.
2018/06/22, 00:00:03