Menu strony

Jak wielkie środki pieniężne krążą w Sieci?

Żaden osobnik nawet nie wyobraża sobie co zdołałby kupić za sumę 3 miliardów dolarów. Kiedy ludzie przyzwyczajeni są do pobierania programów komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, posiadacz serwisu FB takową kwotę chciał zapłacić za jakąś aplikację. A jej szefowie odrzucili ofertę.


youtube
A co w ogóle miało być towarem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, która kasuje fotografie zaraz po ich zamieszczeniu. Brzmi frapująco, nieprawdaż? Jeżeli dodamy, że serwis snapchat Polska łączy w sobie dużą liczbę stu milionów odbiorców, sprawa stanie się nieco łatwiejsza. Tak, potężna jest chęć sprzedawania swym odbiorcom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały kilka lat temu komunikator internetowy, który ma wielką ilość odbiorców. Przesyłają one sobie przeszło 700 milionów fotek na dzień. Poza zdjęciami snapchat Polska proponuje także możliwość przesyłania pomiędzy odbiorcami plików video i pieniędzy. Program jest dostępny również na telefony komórkowe, dzięki czemu można by korzystać z takiego rozwiązania w dowolnym obszarze oraz o dowolnej godzinie.

Podobnie dużą popularność ma w Sieci portal YouTube w Polsce, który jednak jest trochę bardziej modny niżeli Snapchat Polska. Jak mnóstwo użytkowników rozumie, YouTube w Polsce pozwala na umieszczanie plików video, którymi mogą być np. obrazy filmowe z wakacji, klipy czy przykładowo filmy dokumentalne - ranking youtube.


YouTube w Polsce zezwala również wystąpić w Sieci różnorodnym posiadającym interesującą pasję osobom. Portal przynosi okazję zamieszczania tzw. kanałów rzeczowych, na których właściciele prezentują wszelakie informacje. Na YouTube w Polsce odnajdziemy więc kanały dotyczące kosmetyki, historii, filmów, itp.
2017/09/01, 11:54:02