Menu strony

Jak ładnie zaaranżować ogródek przy mieszkaniu? Sprawdź, jakie rady mają nasi fachowcy!

Jeśli akurat kupiłeś mieszkanie z wielkim tarasem czy balkonem albo wręcz domek z ogródkiem, zdecydowanie możesz powiedzieć o naprawdę wielkim szczęściu - któż z nas nie chciałby przynajmniej raz na jakiś czas spędzić nieco czasu na świeżym powietrzu, przykładowo mogąc tam zjeść śniadanie albo urządzić małą imprezę dla przyjaciół.
Jeżeli chcesz, aby Twój taras lub ogródek wszystkich zachwycił, wówczas powinieneś go jakoś fajnie zaaranżować - sprawdź, jakie mamy na to pomysły!


Taras przy mieszkaniu


Tarasy zwykle są całkiem spore, więc fajnym rozwiązaniem będzie bez wątpienia podzielenie takiej przestrzeni na kilka części. Żeby odgrodzić się od wścibskiego wzroku sąsiadków, między sobą a nimi możesz postawić duże białe donice z ładnymi kwiatami. Na dodatek na jednej części tarasu można położyć drewniane deseczki, a na tak zaaranżowanym podeście ustawić stół i krzesła. Na innej części możesz posiać trawę, która spowoduje, iż nawet w środku miasta będziesz mógł czuć się jak we własnym ogrodzie na wsi. Jeśli chcesz, możesz również dla ozdoby wysypać część tarasu jakimś ciekawymi kamieniami - piękne kwadratowe doniczki.


Co z ogrodem?
Jeżeli masz swój ogródek, oczywiście będziesz mieć znacznie większe pole do popisu.
Na pewno musisz zadbać właściwie o zieleń - posadź ozdobne rośliny właściwie wszędzie, gdzie się da, a uda Ci się zrobić wręcz niesamowity klimat! Fakt, że masz ogród, nie musi wcale znaczyć, że nie możesz wykorzystywać również akcesoriów do kwiatków - ładne kwadratowe doniczki będą także bardzo ładnie prezentować się przy alejce w ogrodzie lub na stoliku. Nie możesz zapomnieć o meblach do ogrodu - zawsze staraj się kupować te praktyczne i jak najmocniej odporne na różne zmiany pogody!
2019/03/09, 07:45:01