Menu strony

Tektura falista - produkt doskonałej jakości

Tektura falista składa się z kilku warstw papieru - gładkich arkuszy papieru i arkuszy środkowych - tych pofalowanych. To najczęściej stosowany materiał do produkcji opakowań.


Mamy wiele rodzajów tektury falistej.


producent opakowań z tektury falistej


Poszczególne rodzaje odróżnia specyfikacja techniczna, która przekłada się na dane właściwości. Ze względu na budowę możemy wymienić rodzaje tektury takie jak: tektura dwuwarstwowa, tektura trzywarstwowa, tektura czterowarstwowa itp. Do produkcji tektury falistej stosowane są różne papiery, które wpływają na jej jakość oraz wytrzymałość. Najczęściej stosowane papiery to: papiery makulaturowe, testliner, kraftliner. Według gramatury oraz rodzajów papierów wymienia się rodzaje opakowań z falistej tektury: opakowania produkowane metodami wykrawania, opakowania fasonowe, pudła klapowe, opakowania kaszerowane, połączenie tektury falistej z drukiem offsetowym, a ponadto dodatki do opakowań i też kratownice, narożniki, przekładki, wkładki itd . Producent opakowań z tektury falistej może określić właściwości tektury poprzez zastosowanie mierników jak na przykład: FCT - wytrzymałość na zgniatanie płaskie, ECT - wytrzymałość na zgniatanie pionowe, BCT - odporność produktu na ściskanie (zobacz). Ze względu na różne rodzaje tektury możemy najodpowiedniej dostosować właściwości danego opakowania do zastosowania.


Sprawdź też

Jeśli zależy ci na szybkim dostarczeniu przesyłki, powinieneś wybrać najodpowiedniejszego kuriera oraz zaznajomić się z regulaminem oferowanych usług

analizy, statystyka
Usługi kurierskie są w obecnych czasach bardzo popularne. Korzystają z nich w równym stopniu osoby prywatne, jak też różne firmy i instytucje.


Tektura falista ma mnóstwo zalet - jest lekka, stosunkowo trwała i mocna, giętka i kosztowo efektywna.


Ponadto, jest w 100% odnawialna - do jej produkcji używa się naturalnie odnawialnych włókien drzewnych.

Nie nie jesteś pewien, czy proponowany artykuł jest tym, czego szukasz? Odpowiedź to: tak - ponieważ te przydatne informacje (https://www.kuptoner.pl/regeneracja-tonerow-wroclaw) posiadają ważne dane. Wejdź tu i sprawdź sam.

Wszystko to sprawia,
iż w dziedzinie rozwiązań opakowaniowych tektura falista jest nazywana opakowaniem przyszłości, ponieważ spełnia wymogi parametrowe i wysokie oczekiwania klientów.
2019/05/03, 07:31:01