Menu strony

W co można zagrać przez przeglądarkę?

Dzisiaj dość często tak jest, że ludzie pracujące przed komputerem lubią spędzić czas na grach komputerowych. Jest tak, ponieważ dosyć często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad swoją pracą, co sprawia, że lwi kawałek czasu poświęcają na nieistotnych działaniach. Jeżeli jednak decydujemy się na pogranie w którąś grę, to jak mamy się w nich odnaleźć?
Poniżej przeglądniemy niektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, jakie uznaliśmy za najmocniej interesujące.


Gry przeglądarkowe można podzielić na kilka odrębnych gatunków, z których na pierwszy plan wychodzą gry takie jak:


- Strategie, takie jak na przykład Settlers online czy imperia online, Sprawdź ofertę na Settlersy


Sprawdź też

Jakiego rodzaju możliwości dają różne typy gier komputerowych? Czy każda z osób odnajdzie w nich coś dla siebie?

chlopiec gra na komputerze
Gry komputerowe przedstawiają tak dużą różnorodność, iż każdy, nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie w nich coś dla siebie. Nawet ci, którzy dopiero zaczynają własną przygodę z tego typu rozrywką będą mogli wybrać coś odpowiedniego, co nie sprawi wielkiej trudności, a pozwoli przyjemnie spędzić czas.


- Gry akcji - to tego typu, w jakich gracz kontroluje postać interaktywnie biorącą udział w szybkiej akcji oraz mającej znaczny wpływ na końcową fabułę,


settlers online
- Strategie turowe - jest to wariacja na temat standardowych gier RTS, w jakich akcja podzielona jest na tury. Poszczególni gracze muszą poczekać, aż pozostali gracze skończą swoje tury i wtedy mogą wykonywać własne akcje


gry przeglądarkowe
- Łamigłówki logiczne - dość mało popularny typ gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na wysoką trudność rozgrywki. (Link) Najczęściej polegają na układaniu różnych puzzli.


Jak więc należy wybrać gatunek gry dla siebie?


Przede wszystkim, trzeba policzyć ile czasu jesteśmy w stanie na tego typu grę poświęcić. W następnym kroku prześledźmy jak dużo czasu pozostali użytkownicy poświęcają nad grą. Jeżeli chcemy pozostać konkurencyjni w danej grze, będziemy musieli spędzać podobną ilośćczasu. Na przykład, wybierając settlers online wystarczające będzie 60-100 minut do 2 godzin dziennie, by być na szczycie listy graczy.


settlers online
Czy warto poświęcić tyle czasu dla takich gier przeglądarkowych?


Ogólnie rzecz biorąc, to jest sprawa kompletnie indywidualna - jeżeli granie sprawa nam ogromną przyjemność, to dlaczego by nie poświęcać grom dużej ilości czasu.


Ostatecznie, to ma być ulubione hobby, więc warto jest zdecydować się na to z pełną świadomością.
Na pewno takie gry przeglądarkowe są w stanie dać nam sporo przyjemności, jednakże należy pamiętać, aby do wszystkie podchodzić z umiarem i nie dać się zbytnio wciągnąć w świat wirtualny.
2018/02/02, 13:34:01