Menu strony

Wzór przemysłu

Apple – światowa firma, która produkuje pecety i smartfony, jest teraz najzamożniejszą firmą na globie. Wielki sukces przedsiębiorstwa, które zainicjował niedościgniony Steve Jobs, ma źródło w czymś, co zwie się się atrakcyjny wzór przemysłowy. Każdy zauważy, że wyroby Apple niesamowicie wyróżniają się wyjątkowym projektem. To ogromna zasługa ojca Apple, który charakteryzował się wręcz obsesją na punkcie szczegółów. W latach 80 na sklepowych półkach pojawił się Macintosh, domowy PC, który był przystępny dla domowego użytkownika. Następne wyroby nie były już tak udane.
(Przeczytaj też )
sala konferencyjna
Kiedy do firmy po latach pracy w Pixarze powrócił Steve Jobs, Apple zaczął odznaczać się niebanalną estetyką. Oczywiście produkty, takie jak iMac, wyróżniały się porządnymi parametrami technicznymi, lecz najbardziej zachęcające dla klientów okazywały się nieskazitelne projekty. Wiele osób twierdzi, że nabywając produkty Apple płaci się jedynie na stylistykę i magię marki. Jest w tym wniosku dużo prawdziwości, wyroby Apple stały się czymś więcej niż zwyczajnymi dobrami materialnymi.

Sprawdź też

Z którego miejsca wybrać najwspanialsze kwiaty ślubne we Wrocławiu?

bukiecik na ślub
Ślub i wesele są wydarzeniami, którym trzeba poświęcić wiele uwagi i zaplanować je w odpowiedni sposób. Istotne jest, by przygotowania do nich wdrożyć odpowiednio wcześniej. Pomoże to uniknąć zbędnego stresu i załatwiania spraw przed samym ślubem.Przygotowania dobrze jest rozpocząć już kilka miesięcy przed określoną datą ślubu. Dużo wcześniej powinno się zacząć poszukiwania sukni dla panny młodej, ponieważ jest to decyzja niezwykle ciężka i czasochłonna.


objaśnia ten temat. W zeszłym roku koreański gigant stoczył batalię z Apple – sąd stwierdził, że Samsung podkradł Apple parę pomysłów na wzór przemysłowy. Wielu fachowców wytyka hipokryzję firmy Jobsa, gdyż Apple też parę wzorów wziął od innych podmiotów. Tak było z interfejsem graficznym, który początkowo funkcjonował na urządzeniach marki Xerox. Gdy pracownicy Jabłuszka oglądali na własne oczy znakomity pomysł ludzi z laboratoriów PARC, dali go w bestsellerowym pececie Macintosh. (Więcej tutaj ) Wydaje się że własność przemysłowa powinna być dobrze strzeżona przez wymiar sprawiedliwości, ale należy zachować rozsądek. Nie należy sprawiać, by przedsiębiorstwa mogły zastrzegać właściwie każdy, nawet maleńki detal swoich wyrobów, gdyż wpłynie to fatalnie na rynek.
2018/06/22, 14:31:04