Menu strony

Kreatywne rysowanie

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a potem w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą zabawę dla pociech. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.


Sprawdź też

Rozwijaj wyobraźnię w kolorowankach

Mama i dziecko
Kolorowanki dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą rozrywkę dla pociech. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.


Matka z dzieckiem
Jeśli chcesz, by twoje pociecha bawiło się i równolegle zdobywało wiedzę, wybierz łatwe gry dla dzieci. W odróżnieniu od zwykłych kolorowanek, gdzie wystarczy rysować od linii do linii, te mają też nauczać twoje dziecko, np. takich użytecznych umiejętności jak pisanie czy twórcze myślenie. Dzięki twórczym zadaniom malec rozwija swój potencjał. Kolorowanki dla dziewczynek doskonale przygotowują je do edukacji. Rysując w takich kolorowankach, malec edukuje się, bawiąc. Wspólna zabawa [www] to dobry rozwiązanie na spędzenie czasu z malcem. Rysując wymyślajcie razem w co mogą zamienić się różne litery. na przykład w kolorowankach litera „o” może stać się słoneczkiem, buzią, kołem wózka... i czym jeszcze? Taka zabawa stroje na karnawał pozwoli dziecku lepiej zapamiętać i oswoić nową literkę kiedy rysuje. Miejsca do rysowania mogą mieć różne kształty. Część z nich polega wyłącznie na pokolorowaniu od linii do linii, natomiast pozostałe mogą oferować bardziej wyszukane zadania, przykładowo za pomocą nauka pisania literek można nauczyć się pisać. Ćwiczenie szlaczków pozwala doprowadzić do perfekcji dany ruch ręki. Powtarzanie dla malucha wcale nie musi być nużące. Przypomnijmy sobie, jak nasza pociecha repetowałanowązdolność w nieskończoność, nawet jeżeli my byliśmy już tym znużeni. Ileż razy musieliśmy podnosić upuszczonąłyżkę! identycznie jest z bazgraniem.
Opracowanie: G.S.
2018/09/05, 07:11:02