Menu strony

Książki na wakacje

książki
Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim urlopy, podróże i wypoczynek. Wakacyjny relaks to idealny moment, żeby zatracić się w ciekawej lekturze. W gąszczu tytułów trudno jednak wybrać najlepsze pozycje. Jakie książki warto zabrać ze sobą na wakacje?

Wakacyjny relaks z dobrą książką
Lato – czas wylegiwania się na plaży lub nad basenem, relaksu na hamaku i ciepłych, leniwych wieczorów. Idealnym uzupełnieniem wakacyjnego wypoczynku jest dobra lektura. Eksperci Księgarni Internetowej Gandalf wybrali 10 książek, które szczególnie polecają do przeczytania w nadchodzących, letnich miesiącach.

Dla lubiących historie z dreszczykiem:
Stephen King, „Joyland”
Tess Gerritsen, „Ostatni, który umrze”

Lekka książka na wakacje:
Katarzyna Grochola, „Trochę większy poniedziałek” - lekka książka na wakacje
Dorota Wellman, Paulina Młynarska, „Kalendarzyk niemałżeński”

Dla miłośników rodzinnych sekretów:
Virginia C. Andrews, „Ogród Cieni”

Dla spragnionych ambitnej literatury:
Jaume Cabre, „Wyznaję”
Witold Gombrowicz, „Kronos”

Wejście do świata fantasy:
Peter V.

Żywo ekscytuje Cię poruszana w tym tekście tematyka? Jeżeli tak, to ponadto wejdź na ten odsyłacz oraz zdobądź cenne info (http://www.film-fiction.com/)!

Brett, „Wojna w blasku dnia. Księga II”

Relaks z poradnikiem:
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”

Literatura faktu / reportaż:
Eben Aleksander, „Dowód.

Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze z serwisu (www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/). Są one dla nas istotne, gdyż uświadamiają nam, czy nasze teksty docierają do czytelników i jak bywają postrzegane.

Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył Niebo”

Mała walizka nie jest już problemem
Dzięki nowym technologiom brak miejsca w wypchanej walizce nie przeszkadza już w zabraniu na wakacje więcej niż jednej książki. - Ograniczenia bagażowe nie są już przeszkodą dla czytania w czasie wakacyjnych podróży. Większość tytułów dostępnych na polskim rynku można teraz zakupić także w formie e-booków. Czytniki wielkości zeszytu są już powszechnie dostępne w przystępnych cenach i zmieszczą się do każdej torby czy walizki. Można na nie wgrać tysiące książek i w każdej chwili pobrać kolejne przez internet, bezpośrednio na urządzenie – mówi Aleksander Wierciński, ekspert Księgarni Internetowej Gandalf. Pozostaje tylko odpoczywać i oddać się błogiej lekturze...

Wszystkie książki (w formie drukowanej i elektronicznej) można znaleźć w Księgarni Internetowej Gandalf
Zaczerpnięte z: GANDALF Sp. z o.o.
Opracowanie: Joanna Ostrowska
2021/05/07, 07:37:04