Menu strony

Jak, gdzie oraz kiedy wystąpią nowe pomysły powiązane z problematyką sztucznej inteligencji?

Nie trzeba być sympatykiem książek o tematyce s-f, żeby spotykać się z takowymi terminami jak sztuczna inteligencja. W dzisiejszych czasach na każdym etapie spotykamy się z różnorodnymi nowinkami technicznymi, które posiadają na celu w różnorodnych powszednich okolicznościach po prostu usprawniać nam istnienie.


Wszakże jak pojawiają się takie pomysły? W jakim miejscu i kiedy? I z kim konkretnie można by podyskutować na takie tematy? Otóż najlepsze idee powstają czasami w czasie tzw. burzy mózgów, czyli zwyczajnie podczas dyskusji, które są częścią różnorakich zajęć.


Doskonałym przykładem jest tu tzw. Hackathon AI, czyli spotkanie poświęcone problematyce sztucznej inteligencji.

Jeżeli problematyka, która została analizowana w tym artykule jest warta Twej uwagi, to oprócz tego zobacz link w serwisie (https://franklincovey.pl/zarzadzanie-czasem-organizacja-pracy/).

Odbędzie się ono 22-go października 2017 roku we Wrocławiu. Takowy Hackathon zostanie połączony z dyskusją oksfordzką i prelekcjami ekspertów. Hackathon jest robiony przez platformę, w ramach jakiej firmy i organizacje angażują młodych i utalentowanych ludzi, żeby Ci współtworzyli swoje zamysły.


hotele


Sprawdź też

Sprawdź, które gadżety marketingowe wybrać do własnej spółki

klima
Właściwa reklama jest wręcz podporą każdego sukcesu. Ówcześnie alternatyw jest całe multum, zatem sami możemy postanowić z czego będziemy pragnęli skorzystać.


Hackathon Wrocław to zdarzenie, w czasie jakiego graficy, informatycy, biznesmeni, designerzy i miłośnicy nowo powstałych technologii współtworzą nowoczesne i użyteczne programy związane z zadaną problematyką.


Takowy Hackathon Wrocław mógłby mieć styl wydarzenia trwającego od 24 godzin (jeżeli ma miejsce w świecie rzeczywistym, na przykład na uniwersytecie) do 2-3 mies.

Sądzisz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Doskonale, więc z pewnością szczegóły tu dywaniki samochodowe umieszczone także Cię zainteresują.

(jeśli odbywa się w przestrzeni wirtualnej). Hackathon Wrocław zaczyna kolekcję EMEA Coders League, zatem cykl ogólnoświatowych spotkań tworzonych z myślą o najbardziej postępowych informatykach, inżynierach i grafikach.
2020/09/26, 08:03:09