Menu strony

Jak, gdzie oraz kiedy wystąpią nowe pomysły powiązane z problematyką sztucznej inteligencji?

Nie trzeba być sympatykiem książek o tematyce s-f, żeby spotykać się z takowymi terminami jak sztuczna inteligencja. W dzisiejszych czasach na każdym etapie spotykamy się z różnorodnymi nowinkami technicznymi, które posiadają na celu w różnorodnych powszednich okolicznościach po prostu usprawniać nam istnienie.


Wszakże jak pojawiają się takie pomysły? W jakim miejscu i kiedy? I z kim konkretnie można by podyskutować na takie tematy? Otóż najlepsze idee powstają czasami w czasie tzw. burzy mózgów, czyli zwyczajnie podczas dyskusji, które są częścią różnorakich zajęć.
Doskonałym przykładem jest tu tzw. Hackathon AI, czyli spotkanie poświęcone problematyce sztucznej inteligencji. Odbędzie się ono 22-go października 2017 roku we Wrocławiu. Takowy Hackathon zostanie połączony z dyskusją oksfordzką i prelekcjami ekspertów. Hackathon jest robiony przez platformę, w ramach jakiej firmy i organizacje angażują młodych i utalentowanych ludzi, żeby Ci współtworzyli swoje zamysły.


hotele


Hackathon Wrocław to zdarzenie, w czasie jakiego graficy, informatycy, biznesmeni, designerzy i miłośnicy nowo powstałych technologii współtworzą nowoczesne i użyteczne programy związane z zadaną problematyką.
Takowy Hackathon Wrocław mógłby mieć styl wydarzenia trwającego od 24 godzin (jeżeli ma miejsce w świecie rzeczywistym, na przykład na uniwersytecie) do 2-3 mies. (jeśli odbywa się w przestrzeni wirtualnej). Hackathon Wrocław zaczyna kolekcję EMEA Coders League, zatem cykl ogólnoświatowych spotkań tworzonych z myślą o najbardziej postępowych informatykach, inżynierach i grafikach.
2018/01/18, 09:46:28