Menu strony

W jaki sposób nawiązać kontakt z zagranicznymi kontrahentami

Ekspansja firmy na zagraniczne rynki to skomplikowany a także długofalowy proces.


Począwszy od przeprowadzenia badań na terenie danego kraju, przez stworzenie strategii wejścia, natomiast na realizacji dopełniając.


certyfikacja gost


Poza eksportem czy też franczyzą, to także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i poszukiwanie hurtowników.

Jeśli zaintrygowała Cię omawiana tematyka, śmiało wejdź na ten link - to omówienie (https://www.maximgroup.pl/laptopy-asus/fx-53) zapewne również będzie warte Twojego zainteresowania!

Dla młodego przedsiębiorcy główną barierę może stanowić niewiedza w temacie kultury konkretnego kraju, jego potencjału gospodarczego albo brak stosownych kontaktów. Nieraz jest to również brak znajomości języków obcych. Niektóre kraje wymagają posiadania stosownych certyfikatów.


Maszyna produkcyjna


hasło


Zaświadczeniem potwierdzającym zgodność wywożonych do Rosji towarów albo też przeprowadzanych na jej obszarze usług z bieżącymi normami, jak i certyfikatem dobrowolnym muszą zaciekawić się biznesmeni, którzy rozwijają własną działalność między innymi dzięki relacjom handlowym z Rosją. Warunki formalne, którym powinni sprostać, niesłychanie dokładnie charakteryzują standardy jakościowe produktów jak też usług wprowadzanych na rynek rosyjski. Należy pamiętać, że certyfikacja - więcej pod tym linkiem - GOST jest lokalnym odpowiednikiem norm normatywizujących ocenę jakości wyrobów jak też usług w innych państwach. Skuteczne wysyłanie produktów do Rosji bądź na Ukrainę przez polskich biznesmenów, wymaga posiadania należytego certyfikatu.


Sprawdź też

Wszechstronne szkolenia BHP na terenie Warszawy

BHP szkolenia w Warszawie
Szkolenia BHP są konieczne w wszelkiej firmie, niezależnie od profilu jej działalności. Każdy pracownik powinien przejść przez szkolenie BHP, także pracownicy zajmujący większe stanowiska, oraz także szef. Szkolenia BHP częstokroć przebiegają na zasadzie instruktarzu wszechstronnego, a także pokazowego.


Procedura pozyskania takiego zaświadczenia jest długotrwała oraz kosztowna. Jednakże, ażeby być skutecznym w handlu ze wschodem i czuć się pewnie na tamtejszych rynkach, posiadanie certyfikatu jest konieczne.
2019/04/01, 07:25:03