Menu strony

Audiobooki - a więc, książeczki czytane dostępne wewnątrz sieci internetowej

Co to są audiobooki oraz w jakim miejscu można je zakupić? Ile one mogą kosztować? Na czym polega ich unikalność? Po odpowiadamy na te pytania posługując się przykładem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł "Boży Bojownicy".


Wbrew pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota ludzi na odczytywanie - może w nieznaczny sposób, jednakże odnotowano rozrost sprzedaży książeczek równocześnie papierowych, jak również wersji elektronicznych a więc ebooków.
Nas jednak dzisiaj ciekawią Audiobooki, które bywają idealną opcją przeznaczoną dla tych, którzy nie posiadają alternatywy aby czytać (na przykład niewidomi), albo najzwyczajniej nie mają na to nazbyt wiele czasu. Przybliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, na podstawie tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.


wydarzenie kulturalne


Boży bojownicy audiobook to pojedynczy spośród topowych ebooków na polskim rynku.

W przypadku, gdy masz ochotę zbadać tę kwestię też od innej strony, sprawdź więcej na portalu (https://www.krainazabawek24.pl/category/okazje), ponieważ on także ją rozważa.

Trwa konkretnie 23 godzinki oraz trzydzieści jeden minutek, odczytywany poprzez gwiazdki, takie jak na przykład: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako Nikoletta (Jutta), czy Adam Ferency jako Prokop Goły, nie wspominając już o rólce Mariana Opanii jako Joszt Dun nazywanego Telesmą. W sumie wewnątrz calutkim audiobooku istnieje około 35 nazwisk znanych i słabiej znanych aktorów, którzy to według opinii odwalili kawałek dobrej roboty, podkładając głosy bohaterom.
ogólnikowo cena za wspomniany audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotówek, jednak innego rodzaju audiobooki mamy możliwość trafić taniej, lub też drożej. Na ryneczku polskim na konkretny moment nie powstało aż tak wiele audiobooków, jednakże cały czas liczba tytułów się rozszerza, rozciągając na różne gatunki - od fantasy po romans.
2019/01/10, 07:36:02