Menu strony

Czemu niektóre z gier stają się światowymi hitami, w które grywają niezliczone ilości graczy z całego świata.

Obecnie, w epoce smartfonów oraz komputerów, raczej trudno narzekać na nudę. Rzecz jasna klasyczne gry planszowe w dalszym ciągu są popularne, mimo że wiele osób już dawno obwieszczało ich koniec.


przebranie


Lecz nadal jest sporo osób, które co jakiś czas pragną się oderwać od ekranu i w gronie rodziny czy znajomych miło spędzić czas. Niektóre gry planszowe są naprawdę bardzo popularne, przykładowo jedną z takich kultowych produkcji jest arkham horror. Jednak niestety bardzo daleko im jednak będzie do tego, co się dzieje na rynku gier komputerowych. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, typu airport simulator, zobacz tutaj mają znacznie większe grono chętnych, niż najpopularniejsze gry planszowe, a co dopiero jeżeli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.


arkham horror


A jeśli będzie chodzić o kwestię popularności, to nic chyba nie będzie w stanie pobić serii angry birds pig. Jak pokazują statystyki, jest to aktualnie najpopularniejsza gra na całym świecie, i na razie nie widać żadnej innej, jaka zagrozić by mogła temu miejscu. Każdego dnia gra w nią wiele milionów ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć przekroczyła jakiś czas temu miliard. Jest ona obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, ale też na inne platformy, wraz z konsolami oraz komputerami, a jej ogromną zaletą będzie możliwość zagrania nawet jeżeli będzie się miało kilka wolnych chwil.


Sprawdź też

Jeśli kochamy paintball, to warto zorganizować grę na obszarze Stoczni gdańskiej

możliwości
Jeżeli jesteśmy fanami paintballa i zamieszkujemy w rejonie Trójmiasta, to bez wątpienia znajdziemy dużo świetnych lokalizacji, gdzie da się przeprowadzić rozgrywki.


Na tak krótki czas nawet nie warto siadać do kolejnej kultowej gry, to znaczy assassins creed - arkham. Seria ta obejmuje kilkanaście rozmaitych produkcji, wypuszczanych w ciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one posiadają interesującą, bardzo wciągającą akcję.
2019/09/27, 15:56:04