Menu strony

Jak urządzić praktyczną i mało brudzącą się jadalnie? Garść porad dla Ciebie

Jeśli jesteś właśnie na etapie wykańczania swojego mieszkania, wiesz niewątpliwie, iż nie jest to wcale bułka z masłem. W współczesnych czasach masz do wyboru tak mnóstwo wszelkiego rodzaju mebli lub materiałów budowlanych, że oczywiście podjęcie decyzji i wybór jednego stylu nie jest łatweDzisiaj kilka porad dla tych, którzy chcą mieć praktycznie wykończone mieszkanie. Nie jesteś pedantyczny? Zastosuj się do tych wskazówek, a niewątpliwie będziesz zadowolony ze swego mieszkania!


Ściany w kuchni


Zazwyczaj mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że jednym ze niewątpliwie najbardziej strategicznych miejsc właściwie w każdej kuchni jest fragment ściany (zobacz zakres usług na - odbojnice gumowe laccery)
wrocław
nad blatem. To właśnie to miejsce brudzi się najmocniej, dlatego zdecydowanie warto tam zamontować jakiś mało brudzący się albo łatwy do umycia materiał. Jeśli mamy coś doradzić, z pewnością nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeśli podoba Ci się wystrój (zobacz lampka na biurko) kreowany przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć właściwie wszystkie pozostałe przestrzenie w kuchni - nie sprawdzą się one jednak dobrze w tym wrażliwym miejscu, podobnie jak na przykład kamień dekoracyjny - in-stone.pl. Możesz postawić przykładowo na tapetę z pleksi czy specjalne farby do ściany, które można prosto umyć, jednakże niewątpliwie nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.


Właściwe kolory

Musisz wybrać także właściwe kolory szafek i innych elementów w kuchni

Jeśli nie chcesz, aby na meblach było widać właściwie każdy odcisk palca, bez wątpienia powinieneś wybrać raczej meble matowe niż błyszczące. Zwykle całkiem nieźle sprawdza się, wbrew wszelkim pozorom, kolor biały czy kremowy, na których nie widać właściwie żadnych zabrudzeń.
2020/10/21, 08:28:04