Menu strony

Impreza przedślubna

Ślub to cudowne wydarzenie. Urządzanie rytuału oraz wesela zabiera sporo czasu i nakładów pieniężnych. A istotna jest przecież także impreza przed tym dniem, to znaczy wieczór panieński. Jeżeli potrzebujesz agencji, które mają w ofercie profesjonalną aranżację takich eventów, do wyszukiwarki internetowej wpisz wieczór panieński.


Spece z takiej firmy z pewnością podsuną ciekawe koncepcje na umilenie tego magicznego wydarzenia, jednakże warto mieć w zanadrzu nieco własnych koncepcji. Jeżeli nic ci nie przychodzi do głowy, czytaj niżej.

Przebrania  INCITARI
Na wieczór panieński warto opłacić performerów, którzy umilą wydarzenie jakimś show (ten portal). Wart uwagi jest utalentowany magik, który oczaruje gości olśniewającymi trikami. Możesz również zatrudnić aktorów kabaretowych, którzy będą bawić dziewczyny śmiesznymi scenkami. Jeśli urządzasz wieczór panieński na wolnym powietrzu, z dala od ludzi, możesz wynająć paru pirotechników, aby wystrzelili olśniewające sztuczne ognie na cześć przyszłej żony. Aby odszukać firmę, która trudni się tego typu rzeczami, do Google wklej słowa Agencja artystyczna Wrocław.


Wieczór panieński
Interesującą możliwością na wieczór panieński jest zatrudnienie striptizera. Ten obyczaj wziął się z Ameryki, gdzie jest popularny na tego rodzaju przyjęciach. Striptizer może być ubrany w strój taki, jaki wybierze osoba zamawiająca – może to być na przykład kostium przystojnego strażaka.

Taka zabawa jest nietania, jednak opłaca się wyłożyć te pieniądze na erotyczną zabawę. Przy tej kwestii przypominamy – jeżeli postawisz na tego typu występ striptizerski podczas wieczoru panieńskiego, zanim opłacisz tancerza erotycznego zapytaj się przyszłej panny młodej, czy jej to nie przeszkadza. Przyszła małżonka zaś musi zapytać również swojego narzeczonego, by potem nie było powodów do zazdrości.
2020/05/19, 07:15:04