Menu strony

Najnowocześniejsze uzupełnienia ubytków na bazie cyrkonu

Uzupełnienia na podstawie tlenku cyrkonu mają cechy estetyczne klasycznej porcelany, a dzięki doskonałym właściwościom mechanicznym przezwyciężają jej bariery dotyczące wskazań klinicznych.
Ten typ materiału może zostać wytwarzany w automatycznym procesie który umożliwia uzyskanie ściśle kontrolowanej, powtarzalnie wysokiej próby, dokładności oraz perfekcyjnej elastyczności tak w obszarze wskazań, jak i w sensie materiałowym. Taki dokładnie jest Cyrkon. Szczelny, estetyczny, biozgodny, trwały oraz bezproblemowy w użyciu.

u dentysty
Naturalna przezierność osiągalna w 16-stu odcieniach podbudowy oraz przeróżna gama podstawowych i szczególnych odcieni porcelany do licowania Cyrkonu gwarantują precyzyjne odtworzenie efektów występujących w przyrodzonym uzębieniu pacjenta. Wytrzymałość uzupełnień w jamie ustnej jest rezultatem kilku składników, pośród jakich należy wymienić krótko oraz długo czasową trwałość materiału na występujące w jamie ustnej napięcia czynnościowe.

Nadzwyczaj duża trwałość uzupełnień jest efektem zastosowania odpowiedniej, wysoce oczyszczonej cyrkonii, jaką frezuje się na poziomie wstępnego wypalenia. Dzięki temu Cyrkon przydaje się do realizowania obszernych prac, tak w przednim jak i bocznym odcinku łuków zębowych.

Cyrkon charakteryzuje bardzo duży poziom kompatybilności biologicznej. Cyrkon przewodzi ciepło w stopniu znacznie mniejszym niż klasyczne uzupełnienia porcelanowo-metalowe, a odkładanie płytki nazębnej jest współmierne z zębami przyrodzonymi. Zastosowana cyrkonia nie wywołuje podrażnienia tkanek, nie wydziela trujących substancji.

Opublikowana na niniejszej stronie problematyka jest dla Ciebie warta uwagi? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz zobacz dodatkowo więcej pomocnych wskazówek.

Dodatkowo, inaczej niż klasyczne uzupełnienia stomatologiczne, Cyrkon nie wpływa na jakość obrazu pozyskanego przy zastosowaniu współczesnych sposobów obrazowania, na przykład rezonansu magnetycznego. Mosty jak też korony cyrkonowe można wykorzystywać we każdych warunkach anatomicznych. Ostatecznie są one licowane porcelaną, co perfekcyjnie odtwarza naturalne zęby, dzięki temu możemy uzyskać olśniewające walory kosmetyczne.


Sprawdź też

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

perkusja
Kto z nas, patrząc na klipy ulubionych zespołów nie rozmyślał choć raz o tym, aby potrafić grać na jakimś instrumencie, założyć swoją kapelę, jeździć w trasy koncertowe, nagrywać płyty i prowadzić żywot rockmana? Pewnie zdarzyło się to wszystkim. Większość ludzi jednak poprzestaje na wyobrażeniach, a przecież zrealizowanie chociażby części jest tak łatwe|! W każdym wieku można nauczyć się grać i dołączyć do amatorskiego zespołu, lub wręcz stworzyć własny.

Jak można odnaleźć dobrego specjalistę stomatologa który zrealizuje wspomniane uzupełnienia w mieście Wrocław? Zobacz stomatolog Aurident Wrocław lub wpisz w wyszukiwarkę internetową wpisać wyrażenie: korony cyrkonowe we Wrocławiu, ewentualnie hasło: stomatolog Wrocław a uzyskamy mnogość rezultatów.
2020/11/03, 13:24:03