Menu strony

Unikatowość polskiego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Rowów

Szukasz ustronnej, niedostępnej dla wielkiej masy turystów miejscowości nad Bałtykiem? Z dostępem do dzikiej przyrody (parki narodowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już na ciebie czekają, to jedno z interesujących miejsc na polskim wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.

Wybrzeże Bałtyku
Rowy to wyjątkowa wieś pod wypoczynek nad Bałtykiem, do której kieruje z głębie kraju jedyna duża droga. Rowy domki „otulone” są wodą i nietkniętą naturą z każdej strony. Z niemal każdego miejsca miejscowości nad wybrzeże Bałtyku mamy kilkanaście minut spacerkiem.

Jeżeli uważasz, że ten artykuł jest godny zainteresowania, to co powiesz, gdy zobaczysz więcej wiadomości z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tu oraz zobacz.

Niewiele dalej leży duży zbiornik słodkowodny - jezioro przybrzeżne Gardno. Niedaleko Rowów łączy się z morzem rzeką. Cała miejscowość rozciąga się wzdłuż majestatycznie położonej plaży, a wędrując w stronę wschodnią natrafimy na wyjątkowy na skalę krajową park narodowy z wydmami.


Rowy . Także prowadzi do niej jedna duża droga.

Dla turystów pragnących wyzwań nie ma rzeczy niemożliwych. Oba kurorty, bliskie nietkniętej przyrodzie i wodzie morskiej i słodkiej to świetny przystanek dla nadmorskich piechurów, idących wybrzeżem Bałtyku. W Rowach i Łebie jest się gdzie zatrzymać, tutejsze domy turystyczne, kwatery, a nawet pensjonaty czekają na żądnych przygód turystów przez cały rok.
2019/03/10, 07:21:02