Menu strony

Reklama na samochodzie, czyli w jaki sposób właściwie okleić auto?

Reklama na samochodzie jest nieprzerwanie niebywale popularna. Choć w teraźniejszym świecie to Internet w nadrzędnej mierze działa na odbiorców, to warto jest zainwestować również w takiego typu formę promocji.
reklama w autobusie
W jaki sposób zamontować reklamę, aby dobrze urzeczywistniała swoją funkcję? Dobór właściwej techniki montażu jest uzależniony od tego, jaką grafikę mamy w planie umieścić na aucie. Najprościej jest nakleić same napisy i w tym wypadku znakomicie sprawdza się reklama samoprzylepna. Każdy z elementów należy przykleić osobno, starannie gładząc brzegi naklejek, aby nie zaczęły się odklejać oraz brzydko wyglądać. Jeżeli chcesz przykleić cały napis za jednym razem, musisz zdecydować się na folię transportową, która pozwala na niniejszy montaż reklamy. Po naklejeniu napisów usuwamy folię, a reklama wygląda na niebywale fachową.

Sprawdź też

Wypożyczalnie samochodów - jakim sposobem wybrać współcześnie naprawdę najlepszego usługodawcę?

Samochód BMW 330ci
Aktualnie w zasadzie każda rodzina dysponuje samochodem a niekiedy nawet kilkoma, dla każdego jej członka. Dlaczego? Jako że auta pozwalają na całkowite uniezależnienie się od środków komunikacji publicznej, jakie niestety nie zawsze pracują idealnie. Poza tym, jazda swoim samochodem jest zdecydowanie wygodniejsza i szybsza, co dzisiaj ma duże znaczenie, jako że mało osób może sobie pozwolić na tracenie czasu.


Wartym uwagi sposobem jest również folia magnetyczna. Jej wielką zaletą jest możliwość ekspresowego usunięcia. Należy jednak liczyć się z faktem, że nie każda reklama może być naniesiona na takiej folii. Doskonale sprawdzają się napisy i proste bryły, z mniejszymi szczegółami może być kłopot, gdyż nie będą dostrzegalne (przeczytaj dane odnośnie naklejania. Powinniśmy także pamiętać, iż folia (zobacz owijarka Vincent) magnetyczna może być nakładana tylko na idealnie gładkich powierzchniach, a w razie gdy często pozostawiamy auto w słonecznym miejscu, musimy raz na pewien czas odkleić folię i dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie
Niebezpieczeństwem dla reklamy może być także szybka jazda, gdyż reklama przesuwa się i może przypadkiem zupełnie się odkleić. Jeżeli mamy plan okleić większą powierzchnię auta, powinniśmy mieć na uwadze folię wylewaną, na jakiej można nadrukować także najbardziej szczegółowe projekty (sprawdź ceny). Auto można okleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do formy pojazdu. Folię wylewaną przed zastosowaniem należy ogrzać do właściwej temp używając do tego opalarki. Później nakładamy folię i pozostawiamy samochód w pomieszczeniu o umiarkowanej temp., by folia mogła się stosownie przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, jakie niewątpliwie trzeba przemyśleć. Dobierz odpowiedni sposób montażu, a na pewno będziesz zadowolony z wytrzymałości i estetyki projektu, który był naniesiony na twój samochód.
2019/02/15, 07:21:01