Menu strony

Reklama na samochodzie, czyli w jaki sposób właściwie okleić auto?

Reklama na samochodzie jest nieprzerwanie niebywale popularna. Choć w teraźniejszym świecie to Internet w nadrzędnej mierze działa na odbiorców, to warto jest zainwestować również w takiego typu formę promocji.
reklama w autobusie
W jaki sposób zamontować reklamę, aby dobrze urzeczywistniała swoją funkcję? Dobór właściwej techniki montażu jest uzależniony od tego, jaką grafikę mamy w planie umieścić na aucie. Najprościej jest nakleić same napisy i w tym wypadku znakomicie sprawdza się reklama samoprzylepna. Każdy z elementów należy przykleić osobno, starannie gładząc brzegi naklejek, aby nie zaczęły się odklejać oraz brzydko wyglądać. Jeżeli chcesz przykleić cały napis za jednym razem, musisz zdecydować się na folię transportową, która pozwala na niniejszy montaż reklamy. Po naklejeniu napisów usuwamy folię, a reklama wygląda na niebywale fachową.

Sprawdź też

Z całą pewnością cynkowanie wszystkich stalowych elementów auta, to podstawa, jeżeli chcemy, aby jak najdłużej było sprawne

cynkowanie
Dbanie o samochód to podstawa, jeżeli chcemy, aby służyło nam przez wiele lat. I nie chodzi rzecz jasna wyłącznie o jego mycie, czy w miarę systematyczne przeglądy. Chodzi również o przeciwdziałanie pogorszenia się stanu pojazdu, który w zasadzie non stop narażony jest na działanie czynników atmosferycznych. Wilgoć, wiatr, zbytnio wysoka lub z kolei za niska temperatura, grad itp. szkodzą zwłaszcza karoserii i podwoziu. Co można w tej sytuacji zrobić, by jak najlepiej zabezpieczyć samochód?


Wartym uwagi sposobem jest również folia magnetyczna. Jej wielką zaletą jest możliwość ekspresowego usunięcia. Należy jednak liczyć się z faktem, że nie każda reklama może być naniesiona na takiej folii. Doskonale sprawdzają się napisy i proste bryły, z mniejszymi szczegółami może być kłopot, gdyż nie będą dostrzegalne (przeczytaj dane odnośnie naklejania. Powinniśmy także pamiętać, iż folia (zobacz owijarka Vincent) magnetyczna może być nakładana tylko na idealnie gładkich powierzchniach, a w razie gdy często pozostawiamy auto w słonecznym miejscu, musimy raz na pewien czas odkleić folię i dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie
Niebezpieczeństwem dla reklamy może być także szybka jazda, gdyż reklama przesuwa się i może przypadkiem zupełnie się odkleić. Jeżeli mamy plan okleić większą powierzchnię auta, powinniśmy mieć na uwadze folię wylewaną, na jakiej można nadrukować także najbardziej szczegółowe projekty (sprawdź ceny). Auto można okleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do formy pojazdu. Folię wylewaną przed zastosowaniem należy ogrzać do właściwej temp używając do tego opalarki. Później nakładamy folię i pozostawiamy samochód w pomieszczeniu o umiarkowanej temp., by folia mogła się stosownie przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, jakie niewątpliwie trzeba przemyśleć. Dobierz odpowiedni sposób montażu, a na pewno będziesz zadowolony z wytrzymałości i estetyki projektu, który był naniesiony na twój samochód.
2019/02/15, 07:21:01