Menu strony

Jaka jest współczesna generacja projektantek?

Natalia Siebiuła to jedna z szalenie utalentowanych polskich projektantek współczesnego pokolenia. Aktualnie pracuje ona nad wzmocnieniem swej pozycji w świecie mody. Tworzy ona ubrania, które są połączeniem efektownej nowoczesności jak również funkcjonalności. W swej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, stąd też jej ubrania nie są przerysowane jak również i rzucające się w oczy. Dla Natalii Siebuły moda jest wyłącznie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla naszej osobowości. Ma ją eksponować, a nie jak widzimy to w wielu kreacjach tworzyć.


Natalia Siebuła swe natchnienie czerpie z bliskiego otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład olbrzymim natchnieniem dla niej jest obserwowanie miasta w przeróżnych porach dnia. Ludzie w przeróżnych godzinach mają całkowicie inne oblicze, pojawiają się bardzo widoczne różnice w ich zachowaniu jak i ubieraniu się. Jej projekty czerpią wiele też z dźwięków jak również muzyki. Jej zdaniem moda powinna odnosić się do muzyki. Tylko w momencie, gdy pasują do siebie możemy powiedzieć o tym, że mamy styczność z harmonią. Jak podkreśla sama projektanta najważniejsze w jej pracy jest to, ażeby być zdolnym do rozmysłu na codziennym życiem. Jedynie pod wpływem takowych emocji realne jest zrobienie czegoś unikalnego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Anna Ławska natomiast jest jedną z najbardziej utalentowanych projektantek biżuterii, jaka pokazała się ostatnimi czasy na polskim rynku. Jej biżuteria wyróżnia się ogromnymi walorami estetycznymi. Estetyka przy tym nie oddziałuje na klasę oraz solidność tworzonych przez nią produktów. Mnóstwo pań pragnie mieć do dyspozycji elementy zaliczane do jej kolekcji, bowiem Ławska olbrzymią uwagę przykłada do unikalnego wzornictwa, które odróżnia ją od pozostałych projektantek. Jej kolekcjie biżuterii opierają się głównie na elementach graficznych, które charakteryzują się dużą subtelnością.

To właśnie tego typu połączenie spowodowało, iż mamy styczność z autorką, która szybko zdobyła sympatię bardzo wymagających klientek, które potrafią wydać mnóstwo pieniędzy, ażeby tylko posiadać naszyjnik bądź bransoletę, która została przez Annę Ławską zaprojektowana i wykonana.
2013/06/07, 09:29:56