Menu strony

Czy umiemy z rezultatem wykorzystać reklamę publiczną

Przechadzając się deptakami zatłoczonych miast naszego kraju, zachwycamy się współczesnym światem pełnym komunikatów. Nasze oczy kierują się w stronę połyskujących ekranów - placówek handlowych, placówek usługowych, ośrodków lekarskich czy punktów aptecznych, zapraszających nas przechodniów do kierowania się w ich stronę i korzystania z ich usług.
Wykorzystywane nowatorskie techniki typu telebim led (daily motion), czy podświetlany kaseton, to z pewnością przyszłość
billboard
reklamy i komunikatów. Nowoczesne monitory led są medium informacji o rozkładzie podróży odjazdów i przyjazdów na stacjach kolejowych, na lotniskach. Zawiadamiają nas podróżnych o przebiegu i kierunku trasy transportu komunikacji publicznej.

Z wykorzystaniem monitorów led podawane są wiadomości giełdowe, z instytucji finansowych, ze stadionów sportowych a także informacje związane z kulturą. Zlokalizowane przy drogach komunikują nam o cenach paliw proponowanych przez pobliskie stacje benzynowe. Świat idzie naprzód. Czas przyszły zapewne przyniesie jeszcze więcej możliwości i rozwiązań multimedialnych odpowiedzialnych za reklamę. Reklamodawcy podejmują coraz dynamiczniejsze działania marketingowe lansując swoje marki. Nowoczesne reklamy można zobaczyć tutaj: ekran ledowy w olsztynie na pstrowskiego.


Sprawdź też

Zarządzanie najmem

zarządzanie najmem
Własne cztery kąty to obecnie ogromne pragnienie sporej liczby młodych małżeństw w Polsce. Niestety, w związku z panującym na całym globie kryzysem, niezwykle trudno jest otrzymać stałą i dochodową posadę, która pozwoliłaby nam zaciągnięcie kredytu w instytucji bankowej. Na kupienie czterech kątów z własnych oszczędności raczej mało osób jest w stanie sobie pozwolić. Stąd też posiadanie dowolnej nieruchomości to w chwili obecnej sposób na dochodowy biznes.

Istnieje jedynie niebezpieczeństwo dublowania w następujących po sobie spotach zamieszczonych sporo wcześniej pionierskich pomysłów. W tak olbrzymim nagromadzeniu informacji o produktywności outdooru decyduje w ogromnej mierze wyjątkowy twórczy zamysł na wykorzystanie medium lub zaprezentowanie produktu. O efektywności reklamy decyduje jej oryginalność oraz różnorodność medium promocyjnych. Poza reklamą zewnętrzną są różne możliwości marketingowe polegające na emitowaniu wiadomości za pomocą internetu i poprzez radio, prasę i telewizję.
2015/03/09, 10:08:14