Menu strony

Transfer hydrologiczny - nowatorska metoda nadrukowywania

Najogólniej ujmując hydrografika jest to transfer wzoru na tworzywo. Element z naniesionym wzorem jest zamoczony w specjalistycznym roztworze jak też utrwalony, następnie powinien być przykryty warstwa lakieru. Transfer wodny jest to technika nadruku wodnego na fragmenty o regularnych ale również na części o kształtach nieregularnych.
Jest on całkowicie pionierską metodą, dająca opcje zdobienia elementów wzorami podług indywidualnej potrzeby zamawiającego. Strategia ta nie ma nic wspólnego z ogromnie kosztową aerografią. Powierzchnie ozdabiane technologią hydrografiki są wysokiej jakości, natomiast ich odporność jest na poziomie niezmienności powłok lakierniczych na samochodach, przez co ozdobione fragmenty są bezproblemowe w utrzymaniu i trwałe na znaczną temperaturę.

Technologia hydrografiki umożliwia naniesienie nadruku na tworzywo syntetyczne, stal, powierzchnie szklane lub drewno. Dzięki tej technice możemy przenieść deseń zarówno na fragmenty płaskie jak również fragmenty o nieregularnych układach.
tonery do użycia
Naniesiony na powierzchnię rysunek wodny zostaje pokryty lakierem, dzięki temu powłoka jest wyjątkowo odporna na zmienne warunki atmosferyczne a także zarysowanie. Technologia (warte przeczytania) hydrografiki ma niezmiernie szerokie zastosowanie w dekorowaniu części motoryzacyjnych. Rewelacyjnie sprawdzi się również na przedmiotach codziennego użytku, zacząwszy od telefonów, przez laptopy, aż po upiększanie szaf. Wszelki obiekt dzięki tej technice może zyskać zupełnie nowy charakter. Nawet zwykły pilot do satelity przekształci się w wyjątkowy, bardzo efektowny czynnik przystrajający wnętrze. Z tej przyczyny hydrografika prędko pozyskuje sławę. Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest wyłącznie fantazją, i bez wątpienia będzie to technologtechnologia (szczegóły: c-l.pl/kategoria-produktu/zelkotytopkoty/basenowe/)ości. Przeczytaj szczegóły: .


Sprawdź też

Przykładowe usługi proponowane przez najlepsze drukarnie

Przycisk drukarki
Nowoczesna drukarnia jest w stanie spełnić oczekiwania wyjątkowo wybrednego klienta, oferując usługi dostosowane do jego najistotniejszych potrzeb. Warto podkreślić, że obecnie niemało takich firm usługowych prowadzi swoją działalność przez Internet, mając na względzie zagwarantowanie klientom maksimum komfortu.

Jednak sam tok nie jest banalnym zanurzaniem fragmentu w wodzie, wymaga bowiem profesjonalnej wiedzy oraz praktyki. Kursy z hydrografiki (firma szkoląca) często obejmują: przygotowanie elementu pod hydrografikę (wybór właściwych typów farbek a także lakierów, metoda malowania), właściwy tok nakładania hydrografiki (dobór filmu), wybór osprzętu (zapoznanie się z budową wanny do hydrografiki, doradztwo w budowie własnej wanny).
2018/09/04, 07:13:01