Menu strony

Gdy pragniemy zaprosić przyjaciół na ważną uroczystość familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia

Zaproszenia na ceremonie rodzinne możemy z grubsza podzielić pomiędzy dwa zbiory: te przeznaczone dla maluchów i te zaprojektowane dla osób dorosłych. Takie ważne wydarzenia, jak pierwsza komunia lub ślub, a również jego jubileusz, wymagają, aby gości zapraszać w niezwyczajny, to jest uroczysty sposób. Elegancko wykonane zaproszenia daje się osobiście w czasie zapowiedzianej wizyty. Aby jeszcze mocniej podkreślić wzniosły charakter samej czynności zapraszania, niektóre pary narzeczonych wręczają samodzielnie wykonane zaproszenia. Jednak lwia większość młodych kobiet woli zamówić profesjonalne druki.

Tort urodzinowy
Zaproszenia ślubne mają najczęściej śnieżnobiały kolor, jednakże coraz częściej można zaobserwować druki w tych mniej tradycyjnych odcieniach, z intensywną czerwienią włącznie. Na gotowym blankiecie znajduje się miejsce przeznaczone na ręczne wpisanie imion i nazwisk wszystkich osób zapraszanych. Taka forma wypełniania już dawno się przyjęła i w opinii agencji trudniących się reklamą, które drukują wszelkie zaproszenia ślubne- przykładowo serwis smartinvite, taki właśnie wygląd ma pozostawać znakiem szacunku wobec danego członka familii lub przyjaciela. Państwo młodzi często decydują się na zamieszczenie mniej lub bardziej znanego cytatu o miłości, który niekiedy potrafi rozśmieszyć czytelnika.
Zaproszenia dla dzieci są zazwyczaj zamawiane na takie uroczystości jak chrzest oraz pierwsza komunia. I w takim przypadku wspomniane zaproszenie ma kremowy odcień. A dane zawarte na druku informują osoby zapraszane o czasie i miejscu planowanej imprezy i wyrażają w paru słowach uniesienie z faktu narodzin potomka albo przystąpienia drugoklasisty do pierwszej komunii. Kiedy nasza latorośl obchodzi za dwa tygodnie swoje 6 urodziny
Ślub i wesele w stylu vintage
lub w najbliższym czasie przypada dzień jej imienin, to niektórzy rodzice pragną z tej okazji urządzić nieduże przyjęcie w ogródku. Zapraszając większą liczbę kompanek i kolegów, trzeba wystosować gustowne zaproszenia, które zresztą z użyciem farb może przecież przygotować sam drugoklasista.
Zaproszenia urodzinowe (więcej) i te przeznaczone dla dojrzałych już osób mają ze sobą wiele wspólnego. W tym miejscu możemy wspomnieć o gotowej formułce treści zaproszenia, a także o niezwykle popularnej modzie, to jest o umieszczaniu na przygotowanym wprzódy druku fotografii osób, które będą pierwszoplanowymi bohaterami na konkretnej ceremonii
2020/02/29, 07:16:04