Menu strony

Znajdź swoją pasję i bądź oryginalny jak nigdy dotąd

Jak się odróżnić, jak być nietuzinkowym? Za często myślimy o tych, co chcą być widoczni, że są to osoby płytkie i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie chcą od życia jedynie sławy! Oczywiście to nieprawidłowe postrzeganie, gdyż każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy osoba introwertyczna – chce uznania, chcebyć wyjątkowa, nie chce jednocześnie, by jego życie było byle jakie. Co więc zrobić, żeby być oryginalnym?
sukienka
Dla ludzi, którzy lubią rzucać się w oczy istnieje dość łatwy sposób: zabawne gadżety, jak zabawne koszulki to niezawodny sposób na powodzenie pośród innych. Ciężko przypuszczać, aby tego typu koszulka nie skupiła na sobie uwagi innych. Jesteśmy w stanie twierdzić, że noszą te ubrania jedynie osoby, które są puste w środku, ale to oczywiście rażąca niesprawiedliwość i nadużycie!

Wiadomo, iż najlepiej nosić koszulkę z nadrukiem przykładowo jakiegoś bandu muzycznego, o którym będziemy posiadali jakieś pojęcie. To będzie oznaczać, iż nosimy tą koszulkę „po coś”, że słuchamy tego typu muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Jeśli nosimy taki ubiór, bo to modne, szybko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli jeszcze mocniej: z jednej strony, zero kompetencji (czyli brak wiedzy o danym bandzie muzycznym, zjawisku), z innej, kpina z naszego pozerstwa. Ciekawe są również takowe śmieszne koszulki jak np. ta.


Sprawdź też

Czy myślistwo wymaga od nas wielkich nakładów pieniężnych?

Strzelba myśliwska
Każdy z nas posiada swoją pasję. Niektóre z nich nie wymagają dużych nakładów finansowych, które musimy na początku przeznaczyć na rozwinięcie własnej pasji. Drugie natomiast wymagają od nas specjalnego sprzętu, który koniecznie musimy znaleźć. Jeżeli tego nie zrobimy to niestety niejednokrotnie w praktyce będziemy poddani na działanie przykrych i przede wszystkim niebezpiecznych warunków. Ze względów bezpieczeństwa wymagany sprzęt musi zostać przez nas koniecznie kupiony, jeżeli zależy nam na zdrowym i prawidłowym wykonywaniu uprawianej przez nas pasji.


kolekcja filmów
Jak wobec tego zostać oryginalnym i nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest mało skomplikowana: dbaj o własne zainteresowania. Wiadomo, iż najkorzystniej posiadać takie zainteresowania, by wszystkich powaliło na kolana. Możesz przecież zbierać niespotykane antyki lub niesamowite płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednakże dla Ciebie są to przedmioty bezcenne

Nie musisz jednocześnie czuć się mniej oryginalny, jeśli masz we własnym zestawie kolekcjonerskim mniejszego kalibru przedmioty. Liczy się pasja, to ona tworzy w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych rezultatów. Człowiek bez pasji jest niestety samotny, nie ma punktu odniesienia i brak mu poczucia, że o coś w tym wszystkim chodzi. Jak potrzebna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których zbieranie różnych przedmiotów, trwa już od dawna. Traktują oni swoją kolekcję jak rodzinę, nie oddali by jej nawet pod groźbą.
2014/08/29, 15:31:29