Menu strony

Potencjał polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez bardzo wielu koneserów sztuki uznany był za jednego z tych artystów w Polsce, w którym tkwił olbrzymi potencjał, który został niewykorzystany nagłą śmierć, która miała miejsce w rejonie Tatr we wrześniu 2011. Jan Dziaczkowski parał się robieniem fotografii, ilustracją jak również i tworzeniem kolarzy. W 2007 został absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku malarstwa. W czasie swej bardzo krótkiej kariery nawiązał współpracę z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie oraz udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych przedsięwzięciach.
Kredki do rysowania
Jan Dziaczkowski nie był jedynie ulubieńcem polskich amatorów sztuki. Jego talentem artystyczny był uznany też poza granicami naszego kraju. Świadczy o tym fakt, iż jego prace wielokrotnie były wystawiane na wielu cenionych wystawach organizowanych na całym świecie.

Pokazy w USA czy Hiszpanii nie były tylko przypadkiem. Śmierć tegoż dwudziestoośmioletniego artysty odbiła się ogromnym echem w środowisku, które reprezentował. Wielu jego przyjaciół i kolegów po fachu do dnia dzisiejszego nie może uporać się z faktem, iż już nigdy więcej nie zobaczą jego nowych dzieł. Dla wielu z nich przed Dziaczkowskim sława międzynarodowego formatu była otwarta. Jego brak będzie odczuwalny również dlatego, że był to radosny jak również życzliwy człowiek.

Sztuka malowania
Wielką wziętością na świecie może się poszczycić polska graficzna Luiza Kwiatkowska. Współpracuje ona od paru lat ze wziętym pisarzem Juliuszem Erazmem Bolkiem, który jest laureatem Nagrody Światowego Dnia Poezji, która została ufundowana przez UNESCO. Luiza Kwiatkowska rozpoznawalna jest przede wszystkim z tego, że jej graficzne wizje cechują się świeżością jak i innym, unikatowym sposobem widzenia rzeczywistości.

Sprawdź też

Wywołujące zainteresowanie intrygujące i nietuzinkowe występy z dziedziny akrobacji.

akrobatyka
Chociaż dzisiaj bardzo wiele pasm rozrywkowych jest okazja widzieć w mediach i to każdego dnia, to w dalszym ciągu nie brakuje zainteresowania występami na żywo. W każdym rejonie, co pewien czas mają miejsce imprezy, które koncentrują na sobie uwagę ogromnej ilości widzów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dyscypliny dotyczą zawsze mogą pochwalić się wysoką frekwencją. Takie są także wzbudzające ciekawość intrygujące a także niepowtarzalne występy z dziedziny akrobacji.


Innowacyjne spojrzenie na pewne sprawy z pewnością jest dla bardzo wielu ciekawe, i stąd też Kwiatkowska jest cenionym artystom na całym świecie. Scalenie inwencji Erazma Bolka oraz Luizy Kwiatkowskiej dały fantastyczne efekty. Bardzo wielu krytyków twierdzi, że taka mieszanina sprawiła, że rezultaty pracy są tak imponujące. Obu tym artystom idealnie udało się przenieść poezję na ubrania. To zupełna nowość, która nie mogła nie być niezauważone - więcej informacji na na .
2018/06/22, 14:48:02