Menu strony
Matka z dzieckiem

Kreatywne rysowanie

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania dostępne są na wielu stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a potem w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą zabawę dla maluchów. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.
podatki

Możliwości zakupu książki przez Internet

Nie jest tajemnicą to, że dziś w Internecie można znaleźć prawie wszystko|istnieje możliwość znalezienia prawie wszystkiego. To samo tyczy się lektur oraz bogatej oferty akcesoriów papierniczych, które oferuje księgarnia internetowa.
Mama i dziecko

Rozwijaj wyobraźnię w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na interesującą rozrywkę dla dzieci. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki stymulują wyobraźnię

To malowanki sprawiają, że maluchy lepiej się uczą, łatwiej i szybciej przyswajają materiał szkolny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym problemem. Aby ją ułatwić, warto wykonywać ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania pisma.Z poniższego tekstu dowiecie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przystosowani do nauki w szkole.
książki

Książki na wakacje

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim urlopy, podróże i wypoczynek. Wakacyjny relaks to idealny moment, żeby zatracić się w ciekawej lekturze. W gąszczu tytułów trudno jednak wybrać najlepsze pozycje. Jakie książki warto zabrać ze sobą na wakacje?
Sztuka w nieładzie

Potencjał polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez bardzo wielu koneserów sztuki uznany był za jednego z tych artystów w Polsce, w którym tkwił ogromny potencjał, który został przerwany tragiczną śmierć, która miała miejsce w Tatrach we wrześniu 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się fotografią, ilustracją oraz tworzeniem kolarzy. W 2007 został abiturientem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku malarstwa. Podczas swej bardzo krótkiej kariery współpracował z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także czynnie udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych projektach.
Dziewczyna czytająca książkę

Wartościowe książki w Twojej księgarni

Wybór najbardziej wśród bardzo cenionych propozycji książkowych jest nie bez znaczenia. Kupujący kierują się swoim własnym gustem, jednak również panującymi na rynku trendami. Dostępność doskonałych pozycji w dzisiejszych czasach zwraca uwagę szczególnie, z tego też powodu warto stawiać na niesamowitą lekturę.
książki

Wyprawka do szkoły dla ucznia czyli z jakich powodów zakupy we wrześniu są takie drogie

Końcówka wakacji i wrzesień to tradycyjnie czas dużych szkolnych przygotowań. Trzeba zakupić dzieciom plecakiem, przybory szkolne i zeszyty, zapomnieć też nie można o podręcznikach. Tak naprawdę na pojedyncze dziecko spokojnie można wydać kilkaset złotych, a tak naprawdę im jest ono w starszych klasach, tym kosztów będzie więcej.
1 2