Menu strony
ebook

Skąd się wzięła tak wielka popularność książek cyfrowych, jak można wydać swojego własnego e-booka.

Elektroniczne książki są coraz bardziej popularne wśród czytelników. W sklepach kupić można wiele modeli czytników, które zapewniają bardzo dobrą jakość czytania bez męczenia oczu. Ogromnym plusem tego typu czytnika, który ma wielkość niedużej książki jest ogromna uniwersalność.
książki

Wyprawka do szkoły dla ucznia czyli z jakich powodów zakupy we wrześniu są takie drogie

Końcówka wakacji i wrzesień to tradycyjnie czas dużych szkolnych przygotowań. Trzeba zakupić dzieciom plecakiem, przybory szkolne i zeszyty, zapomnieć też nie można o podręcznikach. Tak naprawdę na pojedyncze dziecko spokojnie można wydać kilkaset złotych, a tak naprawdę im jest ono w starszych klasach, tym kosztów będzie więcej.
książki PRL

Polska Rzeczpospolita Ludowa w książkach i na filmach

Książki napisane z pasją i z zaangażowaniem przygotowane filmy o minionych okresach naszego kraju są czytane chętnie przez osoby w najróżniejszym wieku. Do wyboru jest niemało propozycji, natomiast cześć z nich jest znacznie promowana w określonych okresach. Jeśli zwrócimy uwagę na filmy prl, jest ich do wyboru całkiem sporo. Jedna tematyka, rozmaite jej realizacje – to daje się zauważyć już na początku. Wszystkie osoby zachęcone tym obszarem historii, na swój sposób interesującym, odsyłamy do poszukiwania informacji na forach. Dodatkowo, na związanych z tym tematem stronach internetowych wciąż pojawiają się niebanalne zdjęcia z tamtego okresu, co oddają charakter tamtych czasów.
Dziewczyna czytająca książkę

Wartościowe książki w Twojej księgarni

Wybór głównie wśród szczególnie cenionych ofert książkowych jest nie bez znaczenia. Kupujący kierują się swoim własnym gustem, ale również panującymi na rynku trendami. Dostępność znakomitych pozycji w obecnych czasach zwraca uwagę szczególnie, dlatego warto stawiać na niesamowitą lekturę.
książka

Gatunki literackie – dawniej i dziś

Przy zgłębianiu literatury na pewno należy zagłębić się w rozmaitego rodzaju gatunki książek, aby móc dobrze rozróżniać pewne charakterystyczne dla nich cechy. W dzisiejszych czasach literatura przeżywa ogromny renesans, jaki przejawia się w pojawianiu się coraz ciekawszych tytułów z całego świata, licznych wznowieniach i coraz bardziej rozmaitych gatunkach książek, dlatego gruntowne poznanie pewnych dawnych gatunków literackich może okazać się pożyteczne w podróży poprzez dawne jak również współczesne gatunki książek.
poradniki

Zamawiamy najlepsze poradniki z kursami

W obecnym czasie bez dobrej znajomości obsługi komputerów trudno sobie poradzić, w zasadzie w każdej dziedzinie się to przydaje. Są one obecne w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać praktycznie we wszystkim. Jednak większość użytkowników umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co powinna robić.
Książki, literatura

warto czytać mądre książki?


Czytelnictwo na niemal całej kuli ziemskiej znacznie spada. Niby jesteśmy o wiele mądrzejsi, aniżeli poprzednie pokolenia, a i tak nie czytamy aż tak sporo. Oczywiście i tak nie można myśleć, iż niegdyś absolutnie wszyscy zaczytywali się w książkach - przecież analfabetyzm dopiero od niedawna nie jest zmorą naszego społeczeństwa. Jednak fakty są takie, że ulega zmniejszeniu liczba osób, które umieją docenić książki. Dlaczego maleje nieustannie czytelnictwo w RFN, USA, Szwecji albo Polsce?
książki

Sięganie po książki w wolnych chwilach jest rozsądne

W dobie innowacyjnych technologii niezwykle trudno niektórym sięgnąć po tradycyjną książkę. Ta tania i uniwersalna rozrywka daje nieograniczone pole manewru, dzięki czemu możemy dostrzec głębię myśli oraz poddać się swojej fantazji. Czytanie książek rozwija nas wewnętrznie, dlatego jest to niezwykle interesująca oraz uniwersalna forma przekazu informacji. Atrakcyjna fabuła wciąga nas bez reszty, więc warto wybrać dla siebie najlepszą pozycję już dzisiaj.
stare ksiązki

Nasze umiłowanie do dyskusji politycznych

Polska to wyjątkowy kraj, w którym w każdym kącie rozmawia się o politykach. Kłótnie na te tematy wieńczą każdą dobrze zaprawianą uroczystość w gronie rodzinnym. Kochamy ze sobą walczyć o własne przekonania polityczne. Oprócz tego, jeszcze pełniejszą radość sprawia nam udowadnianie błędów drugiej osobie. Ale narodowe niezgody to nie jedyny powód, dla którego lubimy politykę.
książki

Książki na wakacje

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim urlopy, podróże i wypoczynek. Wakacyjny relaks to idealny moment, żeby zatracić się w ciekawej lekturze. W gąszczu tytułów trudno jednak wybrać najlepsze pozycje. Jakie książki warto zabrać ze sobą na wakacje?
1 2