Menu strony
Mama i dziecko

Rozwijaj wyobraźnię w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą rozrywkę dla malców. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.
Matka z dzieckiem

Kreatywne rysowanie

Kolorowanki dla dzieci do wydrukowania dostępne są na mnóstwo portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą rozrywkę dla maluchów. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
Kredki, przybory szkolne

Rozrywka dla dziecka w sieci

Internet zawojował dzisiejszy świat. Mówi się, że jeśli kogoś nie ma w sieci, to nie ma go wcale. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób spędzania przed nas wolnego czasu. Nie wyklucza nikogo z powodu płci, ani z powodu wieku. Wykorzystują go zarówno dzieci, jak i starsi. Oto, co Internet ma do zaoferowania naszym pociechom. Kolorowanki do wydrukowania to popularna forma spędzania czasu w sieci.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym problemem. Aby ją ułatwić, warto robić ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do zapoznawania liter.Z poniższego tekstu dowiecie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przystosowani do nauki w szkole.
książka

Gatunki literackie – dawniej i dziś

Przy poznawaniu literatury na pewno należy zagłębić się w różnego rodzaju gatunki książek, aby móc sprawnie rozumieć pewne charakterystyczne dla nich cechy. W dzisiejszych czasach literatura przeżywa przeogromny renesans, który przejawia się w pojawianiu się coraz ciekawszych tytułów z całego świata, licznych wznowieniach , a także coraz bardziej rozmaitych gatunkach literackich, dlatego gruntowne poznanie pewnych wcześniejszych tendencji literackich jest w stanie okazać się pożyteczne w podróży przez dawne i nowoczesne gatunki książek.
podatki

Możliwości zakupu książki przez Internet

Nie jest tajemnicą to, że dziś w Internecie można znaleźć prawie wszystko|istnieje możliwość znalezienia prawie wszystkiego. To samo tyczy się lektur oraz bogatej oferty akcesoriów papierniczych, które oferuje księgarnia internetowa.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki stymulują wyobraźnię

To malowanki sprawiają, że maluchy lepiej się uczą, łatwiej i szybciej przyswajają materiał szkolny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji.
książki

Książki na wakacje

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim urlopy, podróże i wypoczynek. Wakacyjny relaks to idealny moment, żeby zatracić się w ciekawej lekturze. W gąszczu tytułów trudno jednak wybrać najlepsze pozycje. Jakie książki warto zabrać ze sobą na wakacje?
Sztuka w nieładzie

Potencjał polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez bardzo wielu koneserów sztuki uznany był za jednego z tych artystów w Polsce, w którym tkwił ogromny potencjał, który został przerwany tragiczną śmierć, która miała miejsce w Tatrach we wrześniu 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się fotografią, ilustracją oraz tworzeniem kolarzy. W 2007 został abiturientem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku malarstwa. Podczas swej bardzo krótkiej kariery współpracował z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także czynnie udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych projektach.
1 2