Menu strony
Dziecko
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil - popularne od bardzo dawna gry planszowe

Wiele gier planszowych stosowanych jest od właściwie kilku pokoleń. Wydawać by się może, że w dobie gier na komputer nie spełniają one żadnej roli. Gry planszowe ciągle jednak są dość mocno popularne, ciągle nawet pojawiają coraz to bardziej nowoczesne wydania.
deska rozdzielcza

W Jaki sposób zaplanować wycieczkę? Dobre porady

Jeżeli pragniemy wyjechać dużą grupą na wspólną wycieczkę, musimy to zorganizować daleko naprzód. Wszystko jest zależne od tego, gdzie chcemy się wybrać oraz kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeśli jednak każdy szczegół sobie dobrze rozplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to później czeka nas już tylko czysta frajda.
Zima w ogrodzie

Mądry rodziciel wie o tym, że najważniejsza jest twórcza zabawa z dzieckiem, zatem nabywaj mądre książeczki i solidne zabawki

Każde maleństwo jest najogromniejszym szczęściem swoich rodzicieli. W związku z tym starają się mu oni dać wszystko co najlepsze i najpiękniejsze.

Jakim sposobem przygotować się na narodziny potomka?

Dosłownie każdy, kto tylko oczekuje akurat dziecka koniecznie powinien wiedzieć o tym, że jest to związane nie tylko z niesamowitą radością, ale również i ze najzwyklejszą odpowiedzialnością. W końcu rodzice są w bardzo dużym stopniu odpowiadają przede wszystkim za zapewnienie swojemu maluchowi faktycznie odpowiednich warunków do życia, a coś takiego może być już znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
hasło

Bobasy lubią oglądać telewizję, ale trzeba wybierać dla nich rozwijające programy

Nie należy zabraniać maluchom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie powinny siedzieć przed ekranem cały dzień. Zatem z głową musimy wybierać dla nich edukacyjne programy.
Dzieci w szkole

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci skupienia i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Teraz w Internecie można znaleźć sporo materiałów dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką liter.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
lata 80. XX wieku

Gry planszowe - najciekawszy prezent na Święta

Gdy listopad jest już w pełni, w większości domów zaczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy ozdoby choinkowe, wymyślamy potrawy, które chcemy przyrządzić.