Menu strony
Dziecko
deska rozdzielcza

W Jaki sposób zaplanować wycieczkę? Dobre porady

Jeżeli zamierzamy wybrać się dużą grupą na wspólny wypad, należy to zaplanować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy się wybrać i kogo planujemy ze sobą zabrać. Jeżeli jednak każdy szczegół sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to potem czeka nas już tylko czysta frajda.

Jakim sposobem przygotować się na narodziny potomka?

Dosłownie każdy, kto tylko oczekuje akurat dziecka koniecznie powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest to związane nie tylko z niesamowitą radością, ale także i ze zwykłą odpowiedzialnością. Przecież rodzice są w bardzo dużym stopniu są przede wszystkim odpowiedzialni za zapewnienie swemu maluchowi naprawdę idealnych warunków do życia, a coś takiego nie jest wcale tak prostym zadaniem, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil - popularne od bardzo dawna gry planszowe

Wiele gier planszowych znanych jest od właściwie kilku pokoleń. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC odeszły one w zapomnienie. Gry planszowe ciągle jednak są dość mocno popularne, ciągle nawet pojawiają coraz bardziej skomplikowane gry z nowymi zasadami.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą zabawy. Całe mnóstwo rodziców jednak zastanawia się czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne metody uczenia się dzieci.
hasło

Bobasy lubią oglądać telewizję, ale trzeba wybierać dla nich rozwijające programy

Nie wolno zabraniać dzieciom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie wolno ślęczeć przed ekranem przez pół dnia. Zatem rozważnie powinniśmy selekcjonować dla nich edukacyjne programy.
lata 80. XX wieku

Gry planszowe - najciekawszy prezent na Święta

Gdy listopad jest już w pełni, w większości domów zaczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy ozdoby choinkowe, wymyślamy potrawy, które chcemy przyrządzić.
Dzieci w szkole

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do nauczenia się tej zdolności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Współcześnie w Internecie można poszukać sporą ilość pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją historię z nauką alfabetu.