Menu strony
Dziecko
Zima w ogrodzie

Mądry rodziciel wie o tym, że najważniejsza jest twórcza zabawa z dzieckiem, zatem nabywaj mądre książeczki i solidne zabawki

Każde dziecko jest największym szczęściem swoich rodzicieli. Dlatego pragną mu oni podarować wszystko co najlepsze i najcudowniejsze.
deska rozdzielcza

W Jaki sposób zaplanować wycieczkę? Dobre porady

Jeżeli zamierzamy wyjechać dużą grupą na wspólną wycieczkę, musimy to zaplanować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, dokąd zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą zabrać. Jeśli jednak wszystko sobie dobrze zaplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to później czeka nas już tylko czysta przyjemność.

Jakim sposobem przygotować się na narodziny potomka?

Dosłownie każdy, kto tylko oczekuje akurat dziecka koniecznie powinien wiedzieć o tym, że jest to związane nie tylko z niesamowitą radością, ale również i ze najzwyklejszą odpowiedzialnością. W końcu rodzice są w bardzo dużym stopniu odpowiadają przede wszystkim za zapewnienie swojemu maluchowi faktycznie odpowiednich warunków do życia, a coś takiego może być już znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
hasło

Bobasy lubią oglądać telewizję, ale trzeba wybierać dla nich rozwijające programy

Nie należy zabraniać maluchom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie powinny siedzieć przed ekranem cały dzień. Zatem z głową musimy wybierać dla nich edukacyjne programy.
Dzieci w szkole

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci skupienia i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Teraz w Internecie można znaleźć sporo materiałów dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką liter.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil - popularne od bardzo dawna gry planszowe

Wiele gier planszowych znanych jest od właściwie kilku pokoleń. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC odeszły one w zapomnienie. Gry planszowe ciągle jednak są dość mocno popularne, ciągle nawet pojawiają coraz bardziej skomplikowane gry z nowymi zasadami.
lata 80. XX wieku

Gry planszowe - najciekawszy prezent na Święta

Gdy listopad jest już w pełni, w większości domów zaczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy ozdoby choinkowe, wymyślamy potrawy, które chcemy przyrządzić.