Menu strony
Dziecko
Dzieci w szkole

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci skupienia i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Teraz w Internecie można znaleźć sporo materiałów dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką liter.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Kolorowani na każdą okazję

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
deska rozdzielcza

W Jaki sposób zaplanować wycieczkę? Dobre porady

Jeżeli chcemy wybrać się dużą grupą na wspólny wypad, musimy to zorganizować dużo wcześniej. Wszystko jest zależne od tego, dokąd zamierzamy się wybrać oraz kogo planujemy ze sobą brać. Jeśli jednak każdy szczegół sobie dobrze zaplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to potem czeka nas już tylko prawdziwa przyjemność.

Jakim sposobem przygotować się na narodziny potomka?

Dosłownie każdy, kto tylko oczekuje akurat dziecka koniecznie powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest to związane nie tylko z niesamowitą radością, ale także i ze zwykłą odpowiedzialnością. Przecież rodzice są w bardzo dużym stopniu są przede wszystkim odpowiedzialni za zapewnienie swemu maluchowi naprawdę idealnych warunków do życia, a coś takiego nie jest wcale tak prostym zadaniem, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.
gry planszowe

Sposób na spędzanie wolnych chwil - popularne od bardzo dawna gry planszowe

Wiele gier planszowych znanych jest od właściwie kilku pokoleń. Wydawać by się może, że w dobie gier na PC odeszły one w zapomnienie. Gry planszowe ciągle jednak są dość mocno popularne, ciągle nawet pojawiają coraz bardziej skomplikowane gry z nowymi zasadami.
hasło

Bobasy lubią oglądać telewizję, ale trzeba wybierać dla nich rozwijające programy

Nie wolno zabraniać dzieciom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie wolno ślęczeć przed ekranem przez pół dnia. Zatem rozważnie powinniśmy selekcjonować dla nich edukacyjne programy.
lata 80. XX wieku

Gry planszowe - najciekawszy prezent na Święta

Gdy listopad jest już w pełni, w większości domów zaczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy ozdoby choinkowe, wymyślamy potrawy, które chcemy przyrządzić.