Menu strony
Instrument

Nasza pierwsza gitara

Sporo młodych ludzi decyduje się zacząć swą przygodę z „wiosłem”, mając małe pojęcie o tym, którą gitarę wybrać i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu.
Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa łatwa. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet pobliskiego miasta zawsze wiążą się z ogromem pracy oraz stresem. A przeprowadzają się zarówno osoby prywatne, jak i spółki i instytucje państwowe. Jedną z najważniejszych kwestii jest zapewne odpowiednie zabezpieczenie rzeczy przygotowywanych do przewozu. Przeważnie najwięcej kłopotów mamy z tymi wielkogabarytowymi urządzeniami, w tym również z pianinami, które dodatkowo wymagają tego, aby przenosić je z wielką ostrożnością.
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Któż z nas, patrząc na klipy lubianych zespołów nie rozmyślał choć raz o tym, by umieć grać na którymś instrumencie, założyć własną kapelę, jeździć w trasy koncertowe, nagrywać płyty i wieść życie rockmana? Chyba zdarzyło się to każdemu. Wielu ludzi jednak zatrzymuje się przy marzeniach, a przecież urzeczywistnienie chociaż części jest tak łatwe|! W każdym momencie możemy nauczyć się grać i dołączyć do amatorskiego zespołu, lub wręcz utworzyć swój.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.