Menu strony
Instrument
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet nieodległego miasta zawsze łączą się z ogromem pracy i stresem. A przeprowadzają się tak osoby indywidualne, jak i firmy i instytucje państwowe. Jedną z istotniejszych kwestii jest oczywiście odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów przygotowywanych do transportu. Zazwyczaj najwięcej trudności mamy z tymi wielkogabarytowymi sprzętami, w tym również z fortepianami, które poza tym wymagają tego, by przenosić je z niemałą ostrożnością.
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Kto z nas, oglądając klipy lubianych zespołów nie rozmyślał choć raz o tym, aby umieć grać na jakimś instrumencie, założyć własną kapelę, koncertować, nagrywać albumy i prowadzić życie rockendrollowca? Pewnie przytrafiło się to wszystkim. Wielu ludzi jednak poprzestaje na marzeniach, a przecież urzeczywistnienie chociażby części jest tak łatwe|! W każdym wieku można nauczyć się grać i dołączyć do amatorskiego zespołu, albo wręcz założyć własny.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z „wiosłem”, mając nikłe pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to po prostu podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na nasz instrument.

Nasza pierwsza gitara

Sporo młodych ludzi decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając nikłe pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu.
Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.