Menu strony
Instrument
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przenosiny do innego, nawet pobliskiego miasta zawsze wiążą się z mnóstwem pracy i stresem. A przenoszą się tak osoby indywidualne, jak i spółki i instytucje publiczne. Jedną z istotniejszych kwestii jest na pewno odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów przygotowywanych do przewozu. Zazwyczaj najwięcej kłopotów mamy z tymi wielkogabarytowymi sprzętami, w tym też z pianinami, które jeszcze wymagają tego, żeby przenosić je z wielką ostrożnością.

Nasza pierwsza gitara

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z „wiosłem”, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu.
Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa prosta. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Któż z nas, oglądając teledyski lubianych wykonawców nie marzył choć raz o tym, żeby umieć grać na jakimkolwiek instrumencie, założyć własną kapelę, koncertować, nagrywać płyty i wieść życie rockmana? Pewnie przytrafiło się to każdemu. Większość ludzi jednak poprzestaje na marzeniach, a przecież urzeczywistnienie chociaż części jest tak łatwe|! W każdym wieku można nauczyć się grać i przyłączyć się do amatorskiego zespołu, lub nawet utworzyć swój.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.