Menu strony
Instrument
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Kto z nas, patrząc na klipy ulubionych wykonawców nie rozmyślał choć raz o tym, żeby potrafić grać na jakimś instrumencie, mieć swoją kapelę, koncertować, nagrywać albumy i wieść życie rockmana? Pewnie przytrafiło się to każdemu. Większość ludzi jednak poprzestaje na marzeniach, a przecież urzeczywistnienie chociażby części jest tak łatwe|! W każdym momencie możemy nauczyć się grać i przyłączyć się do jakiegoś zespołu, albo nawet utworzyć własny.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Wielu młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając nikłe pojęcie o tym, jaką gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa łatwa. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na pierwszy instrument.

Nasza pierwsza gitara

Sporo młodych ludzi decyduje się zacząć swoją przygodę z „wiosłem”, mając niewielkie pojęcie o tym, jaką gitarę wybrać i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu.
Odpowiedź na to pytanie to po prostu podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na nasz instrument.
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet sąsiedniego miasteczka zawsze łączą się z ogromem pracy i stresem. A przenoszą się zarówno osoby prywatne, jak i spółki i instytucje publiczne. Jedną z najważniejszych kwestii jest z pewnością właściwe zabezpieczenie rzeczy przygotowywanych do transportu. Najczęściej najwięcej ambarasu mamy z tymi wielkogabarytowymi urządzeniami, w tym też z fortepianami, które jeszcze wymagają tego, aby przenosić je z sporą ostrożnością.