Menu strony
Instrument
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Któż z nas, oglądając klipy ulubionych wykonawców nie marzył choć raz o tym, aby potrafić grać na jakimś instrumencie, założyć własną kapelę, dawać koncerty, nagrywać albumy i prowadzić żywot rockendrollowca? Pewnie zdarzyło się to wszystkim. Większość ludzi jednak zatrzymuje się przy marzeniach, a przecież urzeczywistnienie choćby części jest tak proste|! W każdym wieku możemy nauczyć się grać i dołączyć do jakiegoś zespołu, albo nawet utworzyć własny.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.

Nasza pierwsza gitara

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na co zwrócić uwagę przy zakupie instrumentu.
Odpowiedź na zadane pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa prosta. Bardzo często zależy to po prostu od pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na pierwszy instrument.
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet nieodległego miasta zawsze łączą się z ogromem pracy i stresem. A przeprowadzają się tak osoby indywidualne, jak i firmy i instytucje państwowe. Jedną z istotniejszych kwestii jest oczywiście odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów przygotowywanych do transportu. Zazwyczaj najwięcej trudności mamy z tymi wielkogabarytowymi sprzętami, w tym również z fortepianami, które poza tym wymagają tego, by przenosić je z niemałą ostrożnością.