Menu strony
Instrument

Nasza pierwsza gitara

Wielu młodych ludzi decyduje się zacząć swoją przygodę z „wiosłem”, mając małe pojęcie o tym, którą gitarę wybrać i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu.
Odpowiedź na zadane pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa lekka. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na nasz instrument.
perkusja

Jak przyswoić sobie granie na bębnach?

Kto z nas, patrząc na teledyski lubianych zespołów nie marzył choć raz o tym, aby umieć grać na jakimś instrumencie, założyć swoją kapelę, dawać koncerty, nagrywać płyty i wieść żywot rockendrollowca? Pewnie przytrafiło się to wszystkim. Wielu ludzi jednak poprzestaje na marzeniach, a przecież zrealizowanie choćby części jest tak łatwe|! W każdym momencie możemy nauczyć się grać i przyłączyć się do amatorskiego zespołu, albo nawet założyć własny.
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet sąsiedniego miasteczka zawsze łączą się z ogromem pracy i stresem. A przenoszą się zarówno osoby prywatne, jak i spółki i instytucje publiczne. Jedną z najważniejszych kwestii jest z pewnością właściwe zabezpieczenie rzeczy przygotowywanych do transportu. Najczęściej najwięcej ambarasu mamy z tymi wielkogabarytowymi urządzeniami, w tym też z fortepianami, które jeszcze wymagają tego, aby przenosić je z sporą ostrożnością.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się zacząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, którą gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to absolutna podstawa, nie jest to jednak sprawa banalna. Bardzo często zależne jest to po prostu od funduszy, jakie chcemy przeznaczyć na nasz instrument.