Menu strony
Urlop
widok na Góry Stołowe

Wyjazd w góry - przed czy po sezonie?

Wczasy w górach to możliwość aktywnego wypoczynku i złapania „prawdziwego” powietrza. Człowieka zawsze ciągnie tam gdzie wysoko, gdzie natura i szlaki turystyczne. Wyprawiamy się w nie we wszystkie pory roku - w lecie, zimie czy na wiosnę zawsze będziemy mieć wrażenie że są to inne góry.
plaża

Fenomenalne i niezapomniane wczasy w uroczym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to niesłychanie malownicza i ładna miejscowość, jaka jest położona w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie z pewnością ma wiele do zaoferowania, bowiem jest to miejscowość ogromnie rozwinięta pod względem turystycznym, perfekcyjnie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
Creative Commons

Jak ciekawie zająć swojemu dziecku wolny czas na wczasach?

Wyjazd z dziećmi na wakacje bez wątpienia może być wSPAniałym czasem, lecz jeśli nie masz większego pomysłu na to, w jaki dokładnie sposób zaplanować swoim dzieciakom czas wolny, wówczas wakacyjny wypad może stać się także prawdziwym koszmarem.
przygotowany zestaw na tornado

Najlepsze przygotowanie do wakacji - pomyśl nad wynajmem agregatów

Przed nami okres urlopowy. Z pewnością nie jesteśmy w stanie się już doczekać nadchodzącymi wielkimi krokami urlopu. W końcu rozmyślaliśmy o nim przez całą zimę, która w tym roku bardzo dała nam popalić. W przeciągu tych długich, chłodnych wieczorów, często powracaliśmy do tych radosnych chwil, które spędziliśmy na ubiegłorocznych wakacjach. Przeglądaliśmy wesołe zdjęcia i snuliśmy plany na ten rok. Czujemy się już zmęczeni tym ciągłym wyścigiem z czasem. Nasza praca nas stresuje. Szefostwo zarzuca nas dodatkowymi zajęciami. Nie możemy poradzić sobie już z rodzinnymi troskami. Jeśli czujemy, że lada moment coś w nas pęknie, to znak, że potrzebujemy wakacji i to w trybie natychmiastowym.