Menu strony
Złomowanie
Kasacja pojazdów

Samochód, który już nie może jeździć

W kraksach drogowych samochody najczęściej są rozwalone i to w takim stopniu, że nadają się jedynie do kasacji. Dodatkowo bywa również tak, że mamy na naszych podwórzach jakieś stare samochody, które już nie mogą jeździć, więc dobrze zadzwonić po firmę, która ma w ofercie złomowanie pojazdów. Może wyjść na to, że przy niektórych samochodach uda się coś odzyskać, więc jedynie kasacja pojazdów to nie wszystko.
złomowanie pojazdów

Jakim sposobem legalnie zezłomować stare auto?

Obecnie bardzo dużą rolę przywiązuje się do zachowań ekologicznych. Przez minione 25 lat stopniowo zmieniała się świadomość ekologiczna rodaków. Prawdą jest, iż nie wszyscy do tej pory stosują się do norm. Mimo to standardy u nas występują, przykładem mogą być przepisy tyczące się utylizacji zużytych bateryjek albo innych urządzeń gospodarstwa domowego. Jeszcze 25 lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy iż baterie z latarki bądź dziecinnej zabawki wrzuca się do specjalnego zasobnika a później odwożone są do specjalnego punktu gdzie są neutralizowane.
Samochód z materiałami budowlanymi

Złomowanie pojazdów – co trzeba wiedzieć?

Zniszczone pojazdy nie powinny jeździć po jezdniach. Nie dość, że zagrażają bezpieczeństwu kierowcy, współpasażerów i pozostałych współuczestników ruchu, to nie są korzystne dla środowiska.