Menu strony
Dach
dom

Funkcjonalne projekty domków

Wybór odpowiedniego wzoru domu to niezwykle istotna kwestia. Projekt musi pasować do rozmiarów działki, wytycznych określonych przez urząd konkretnej gminy, także spełniać wymagania właściciela. Projekt domu z dachem dwuspadowym to w większości wypadków wybierany pomysł przede wszystkim ze względów oszczędnościowych. Domy będące w tej kategorii cechuje prosta i zwarta bryła, także typowa konstrukcja dachu, co w istotny sposób oddziałuje na wartość budowy.
drukarka

Czy zaciekawi nas regeneracja belek

Niektóre pojazdy z tyłu mają specjalistyczne belki, które podtrzymują je oraz sprawiają, że możemy te samochody trochę bardziej załadować.
lekarz

Z jakiego powodu we francuskich pojazdach częściej w Polsce niżeli we Francji niszczy się tylna belka Peugeot 206?

Nie należy być facetem, żeby znać atuty oraz mankamenty aut z Francji. Do walorów bezdyskusyjnie zalicza się niezwykle duży luksus jazdy, czyli cisza panująca w środku auta i komfortowe miękkie zawieszenie.
przyłącze gazowe

Gaz - paliwo, jakie powinno być w każdym domu

Wszelkie nowości, zwłaszcza te, jakie dużo zmieniają, początkowo spotykają się z chłodnym przyjęciem. Tak samo było jeżeli chodzi o gaz - bano się go, nikt nie sądził, że może być przydatny, iż będzie się sprawdzał lepiej niż przykładowo drewno.


Gaz - paliwo, jakie powinno być w każdym domu

Przejściowe trudności, na jakie natrafił gaz są dzisiaj całkowicie pokonane - przekonaliśmy się, że gaz jest naprawdę niezwykle praktyczny, ma bogate zastosowanie, jest znacznie wygodniejszy niż na przykład węgiel, stwarza mniej problemów niż inne sposoby ogrzewania mieszkania.