Menu strony
Prezent
wyniki

Jakim sposobem dziś poszukuje się pracy? W jaki sposób się to odmieniło w ostatnim czasie?

Kiedyś proces rekrutacji wyglądał tak, iż kandydat szedł do siedziby firmy, w jakiej planował pracować, zostawiał tam CV z listem motywacyjnym i czekał na odzew.
drogeria

Jak uciec przed licznymi oszustami kupując auto z drugiej ręki

Nie jest żadną tajemnicą, że rynki samochodów używanych posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby jak najlepiej sprzedać towar.
Customer Match

W jaki sposób obecnie oferowane narzędzia udostępniane przez Google mogą wpływać na usługi tego światowego giganta.

Współczesny świat, oparty na internecie, potrzebuje szybkiego i sprawnego dostępu do wiadomości. Dlatego też Google w wyszukiwarce, którą oferuje cały czas szuka coraz to nowych rozwiązań, które mogłyby pomóc w jeszcze bardziej dopasowanym i skuteczniejszym prezentowaniu wyników. Przez ostatnie lata pojawiło się szereg zmian, które miały na celu prezentację serwisów jak najbardziej wartościowych i spełniających oczekiwania szukających. Ale też użytkownicy sieci mają coraz większą świadomość tego, jakiego rodzaju informacji potrzebują, i zaczynają wprowadzać coraz bardziej precyzyjne zapytania. Jak podaje samo Google, każdego dnia blisko piętnastu procent ogółu zapytań, jakie są wprowadzane, są całkowicie nowe. A jeśli nie są znane, to wyszukiwarka musi w jakiś sposób dać sobie z nimi radę i dobrać do nich odpowiednie, wartościowe serwisy. Google w tym celu ma różne mechanizmy, a w ostatnim czasie coraz chętniej wykorzystywany jest RankBrain, będący formą sztucznej inteligencji. [https://www.artefakt.pl/blog/seo/google-potwierdza-najwazniejsze-czynniki-rankingowe] Algorytm ten opracowano przed rokiem i przez te kilkanaście miesięcy pokazał już swoją wyjątkową skuteczność. Bez przerwy analizuje on nowe hasła które pojawiają się pierwszy raz, sprowadzając je do matematycznych jednostek zwanych wektorami. Jeżeli pojawi się hasło, jakie nie jest znane, to RankBrain przy pomocy sztucznej inteligencji odnajduje zwroty o podobnym znaczeniu i tym samym daje znacznie lepszą filtrację wyników.
płyty winylowe

Decoupage oraz techniki zdobnicze

Nie ma nic wspanialszego od własnoręcznie zdobionych akcesoriów, które wkomponują się w każde wnętrze, nadając mu zarazem wspaniałego charakteru.
moc

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo w twej firmie

Nieważne, jak duże posiadasz przedsiębiorstwo. Jesteś zobligowany do prowadzenia szkoleń BHP pośród swych podwładnych. Szkolenia wszakże to nie wszystko. Przekonaj się, jak istotna może być kompleksowa usługa w zakresie BHP.


Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo w twej firmie

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nie tylko przepisy i ćwiczenia.
szkolenie zawodowe

Dość często kupowane okazują się być nagrobki granitowe

Nim kupimy konkretny nagrobek, potrzeba zobaczyć na cmentarzu jak się prezentują przeróżne ich typy, tak abyśmy mieli gwarancję, że podejmiemy właściwą decyzję.
laptop

Busy do Monachium okazują się być bardzo modne

Na dalszych trasach możemy korzystać z różnych przewoźników. Przez to warto im się dobrze przypatrzeć, tak żeby wybierać rozwiązanie, które będzie odpowiednie dla nas pod każdym kątem.
Meble wiklinowe

Czy profesjonalne oklejanie witryn Wrocław ma w swojej ofercie?

Każda powierzchnia na reklamę jest dobra, zwłaszcza jeżeli jest szansa, że będzie ją widziało sporo przeróżnych ludzi. Dlatego właśnie znacznie częściej oklejane są przeróżne powierzchnie, mimo wszystko żeby to ładnie się prezentowało, powinniśmy mieć świadomość, że wynajmiemy przy tym dobrze przygotowane osoby.


Czy profesjonalne oklejanie witryn Wrocław ma w swojej ofercie?

Czy wiemy w jaki sposób odbywa się oklejanie samochodów Wrocław może nam udowodnić


Czy profesjonalne oklejanie witryn Wrocław ma w swojej ofercie?

Jeśli wiele jeździmy, a własna firma działa na obszarze całego kraju, to zaciekawić ma szansę nas oklejanie samochodów Wrocław proponuje to w korzystnej kwocie, zatem może się okazać, że będziemy płacić mało, a taka reklama szybko nam się zwróci w postaci kolejnych klientów.
fotograf

Potrzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie? Najlepiej zainwestować w sprawdzone, ładne oraz funkcjonalne materiały

Oświetlenie to ważna kwestia i to nie tylko w mieszkaniu czy na stanowisku pracy. O porządne oświetlenie potrzeba postarać się w licznych miejscach, jak także sytuacjach.
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży

W przypadku, jeżeli musisz wyprać wykładziny lub dywan, możesz zlecić to efektywnym przedsiębiorstwom

Wykładziny bywają stosowane w przeróżnych wnętrzach, w równym stopniu tych domowych, jak także komercyjnych, a nieraz w instytucjach publicznych oraz urzędach.
1 2