Menu strony
Prezent
Customer Match

W jaki sposób obecnie oferowane narzędzia udostępniane przez Google mogą wpływać na usługi tego światowego giganta.

Współczesny świat, oparty na sieci internetowej, potrzebuje naprawdę szybkiej dostępności do wiadomości. Dlatego też Google w wyszukiwarce, którą oferuje bez przerwy poszukuje nowych rozwiązań, które mogłyby pomóc w jeszcze bardziej dopasowanym i skuteczniejszym prezentowaniu wyników. W ciągu ostatnich lat nastąpiło szereg zmian, które miały za zadanie pokazywanie serwisów jak najbardziej odpowiadających oczekiwaniom szukających. Ale też użytkownicy sieci są coraz bardziej świadomi tego, jakich informacji będą potrzebować, i zaczynają formułować coraz precyzyjniejsze sformułowania. Jak twierdzi samo Google, codziennie blisko piętnastu procent wszystkich zapytań, jakie są wprowadzane, są całkowicie nowe. A jeżeli nie są znane, to wyszukiwarka musi w jakiś sposób dać sobie z nimi radę i dopasować do nich odpowiednie, wartościowe serwisy. Do tego celu Google ma różne mechanizmy, a w ostatnim czasie coraz chętniej używany jest RankBrain, który wykorzystuje sztuczną inteligencję. (Sprawdź) Ten algorytm został opracowany przed rokiem i od tego czasu pokazał już swoją wyjątkową skuteczność. Cały czas analizuje on nowe hasła które pojawiają się pierwszy raz, sprowadzając je do jednostek matematycznych nazywanych wektorami. Jeśli pojawi się hasło, które nie było do tej pory znane, to RankBrain przy pomocy sztucznej inteligencji wyszukuje określenia o podobnym znaczeniu i dzięki temu pozwala na znacznie lepszą filtrację wyników.
wyniki

Jakim sposobem dziś poszukuje się pracy? W jaki sposób się to odmieniło w ostatnim czasie?

Kiedyś proces rekrutacji wyglądał tak, iż kandydat wybierał się do siedziby firmy, w której pragnął pracować, pozostawiał tam CV z listem motywacyjnym i czekał na odzew.
laptop

Busy do Monachium okazują się być bardzo modne

Na dalszych trasach mamy szansę korzystać z różnych przewoźników. Dlatego trzeba im się dobrze przypatrzeć, tak by wybierać rozwiązanie, które będzie właściwe dla nas pod każdym kątem.
fotograf

Potrzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie? Najlepiej zainwestować w sprawdzone, ładne oraz funkcjonalne materiały

Oświetlenie to ważna rzecz i to nie tylko w domu czy na stanowisku pracy. O odpowiednie oświetlenie potrzeba postarać się w wielu miejscach, jak także okolicznościach.
Studenci

Tylna belka renault laguna nie jest droga

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że samochody są różne, bo mają na przykład przeróżne wielkości, a więc wszelkie części powinny być do nich odpowiednio dobrane.
moc

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo w twej firmie

Nieistotne, jak ogromne posiadasz przedsiębiorstwo. Jesteś zobligowany do prowadzenia szkoleń BHP pośród swoich pracowników. Szkolenia wszakże to nie wszystko. Przekonaj się, jak istotna może być całościowa usługa w obrębie BHP.


Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo w twej firmie

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nie tylko przepisy i ćwiczenia.
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży

W przypadku, jeżeli musisz wyprać wykładziny lub dywan, możesz zlecić to efektywnym przedsiębiorstwom

Wykładziny bywają wykorzystywane w przeróżnych pomieszczeniach, zarówno tych mieszkalnych, jak również komercyjnych, a nieraz w instytucjach publicznych oraz urzędach.
drogeria

Jak uciec przed licznymi oszustami kupując auto z drugiej ręki

Nie jest żadną tajemnicą, że rynki samochodów używanych posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby jak najlepiej sprzedać towar.
płyty winylowe

Decoupage oraz techniki zdobnicze

Nie ma nic wspanialszego od własnoręcznie zdobionych akcesoriów, które wkomponują się w każde wnętrze, nadając mu zarazem wspaniałego charakteru.
szkolenie zawodowe

Dość często kupowane okazują się być nagrobki granitowe

Nim kupimy konkretny nagrobek, potrzeba zobaczyć na cmentarzu jak się prezentują przeróżne ich typy, tak abyśmy mieli gwarancję, że podejmiemy właściwą decyzję.
1 2