Menu strony
Handel
hurtownia

Transport różnych towarów z Chin - jakie są możliwości transportu produktów z Azji?

Sporo ludzi dokonuje zakupów w chińskich sklepach. Nie chodzi tu jednak o sklepy chińskie pojawiające się w każdym polskim mieście. Mowa tu o robieniu zakupów przez Internet. Nie zastanawiamy się jednak wtedy, jak długą drogę konkretna rzecz będzie musiała przebyć. A obecnie transport z Chin to spore wyzwanie logistyczne. Można przewieźć wszystko w kontenerach na statkach, można też nie zapominać o transporcie lotniczym.
bannery reklamowe

Baner to wspaniała forma promocji dla każdej firmy

Niewątpliwie każdy przedsiębiorca wie dokładnie, że właściwa reklama jest dźwignią handlu. Obecnie na rynku dostępnych jest tak sporo rożnego rodzaju banerów reklamowych i innych nośników reklamy, że wybór tego, który będzie najodpowiedniejszy wcale nie jest takie przyjemne. Każdy z nośników reklamy ma swoje zalety, które można wykorzystać w odpowiedni sposób. To, na jaki rodzaj reklamowy warto się zdecydować w danej sytuacji, zależy głównie od tego, gdzie chciałbyś postawić baner. Jeśli reklama ma znaleźć się w miejscu, gdzie jest dużo pieszych, zazwyczaj poleca się baner pajączek. Jest to profesjonalna powierzchnia reklamowa oparta na aluminiowym stelażu.
Gucci

Poziom kadry zarządzającej w naszym kraju, co roku okazuje się być coraz wyższy

Handel jest kluczowym procesem w naszej firmie. Działania handlowców i kierowników sprzedaży ale też całej kadry zarządzającej ma ogromny wpływ na efekty finansowe i pozycję firmy na rynku.