Menu strony
Handel
hurtownia

Transport różnych towarów z Chin - jakie są możliwości transportu produktów z Azji?

Sporo osób dokonywało zakupów w sklepach chińskich. Nie chodzi tu o tzw. sklepy chińskie stacjonarne w każdym polskim mieście. Chodzi tu o robienie zakupów internetowych. Nie myślimy jednak wtedy, jaką drogę dana rzecz będzie musiała przebyć. A teraz transport z Chin to spore wyzwanie logistyczne. Można przewozić wszystko w kontenerach na statkach, możemy też nie zapominać o transporcie lotniczym.
bannery reklamowe

Baner to wspaniała forma promocji dla każdej firmy

Niewątpliwie każdy przedsiębiorca wie dokładnie, że właściwa reklama jest dźwignią handlu. Obecnie na rynku dostępnych jest tak sporo rożnego rodzaju banerów reklamowych i innych nośników reklamy, że wybór tego, który będzie najodpowiedniejszy wcale nie jest takie przyjemne. Każdy z nośników reklamy ma swoje zalety, które można wykorzystać w odpowiedni sposób. To, na jaki rodzaj reklamowy warto się zdecydować w danej sytuacji, zależy głównie od tego, gdzie chciałbyś postawić baner. Jeśli reklama ma znaleźć się w miejscu, gdzie jest dużo pieszych, zazwyczaj poleca się baner pajączek. Jest to profesjonalna powierzchnia reklamowa oparta na aluminiowym stelażu.
Gucci

Poziom kadry zarządzającej w naszym kraju, co roku okazuje się być coraz wyższy

Handel jest kluczowym procesem w naszej firmie. Działania handlowców i kierowników sprzedaży ale też całej kadry zarządzającej ma ogromny wpływ na efekty finansowe i pozycję firmy na rynku.