Menu strony
Interes
Customer Match

W jaki sposób obecnie oferowane narzędzia udostępniane przez Google mogą wpływać na usługi tego światowego giganta.

Nasz obecny świat, opierający się na sieci internetowej, potrzebuje naprawdę szybkiej dostępności do informacji. Z tego też powodu Google w wyszukiwarce, którą oferuje bez przerwy poszukuje nowych rozwiązań, jakie mogłyby pomóc w jeszcze lepszym i bardziej dopasowanym prezentowaniu wyników. W ciągu ostatnich lat pojawiło się szereg zmian, które miały na celu pokazywanie serwisów jak najbardziej wartościowych i spełniających oczekiwania poszukujących informacji. Ale też użytkownicy sieci mają coraz większą świadomość tego, jakich informacji będą potrzebować, i zaczynają wprowadzać coraz precyzyjniejsze sformułowania. Jak podaje samo Google, każdego dnia około piętnastu procent ogółu zapytań, które się pojawiają, są zupełnie nieznane. A jeżeli nie są znane, to silnik wyszukiwarki w jakiś sposób musi sobie z nimi poradzić i dobrać do nich wartościowe, spełniające warunki serwisy. Google w tym celu ma różne mechanizmy, a ostatnio coraz częściej używany jest RankBrain, będący formą sztucznej inteligencji. Czytaj więcej o RankBrain Ten algorytm został opracowany w roku 2015 i przez te kilkanaście miesięcy pokazał już swoją bardzo dużą skuteczność. Cały czas analizuje on nowe hasła które pojawiają się pierwszy raz, sprowadzając je do matematycznych jednostek nazywanych wektorami. Jeżeli pojawi się hasło, które nie jest znane, to RankBrain za pomocą sztucznej inteligencji odnajduje zwroty mające podobne znaczenie i dzięki temu pozwala na lepszą filtrację wyników.
londyn

Przeprowadź szkolenie w dobrej sali w pięknym otoczeniu

Jeżeli stoi przed nami trudne zadanie organizacji szkolenia albo kursu, dobrze jest się do owej sytuacji dobrze przygotować. Oczywiście istotne są materiały ale także sala oraz miejsce, w jakim odbywa się szkolenie.


Przeprowadź szkolenie w dobrej sali w pięknym otoczeniu

Jeżeli chcemy zrobić szkolenie jednodniowe, warto to zrobić w pobliskim mieście.
poziom

Ulotka - niesłychanie popularna forma reklamy produktów o bardzo dużej sile oddziaływania

Może się wydawać, że powędrowały do lamusa wyparte przez afisze czy spoty telewizyjne. Nic bardziej mylnego.
reklama w postaci telebimów w województwie Wielkopolskim

Nietypowe formy reklamy – czy outdoorowa reklama jest opłacalna i jakie konkretne korzyści może nam przynieść?

W dzisiejszych czasach rynek reklamowy jest tak nasycony, że standardowa reklama w radio czy telewizji może nie spowodować oczekiwanych rezultatów i być wyłącznie stratą pieniędzy. Reklamodawcy poszukują zatem coraz to nowych sposobów na rozreklamowanie swoich usług i produktów tak, by przemówić do klientów i zmotywować ich do zakupu. Jakie korzyści przynoszą z sobą alternatywne metody reklamy?
ogród

Hostessy - bez wątpienia fantastyczna „wizytówka” Twojej firmy na różnych targach

Współczesność znamionuje bardzo duża konkurencja na rynku produktów i usług. Powstaje coraz więcej zakładów, a przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, aby pozyskać nowych klientów.


Hostessy - bez wątpienia fantastyczna „wizytówka” Twojej firmy na różnych targach

Pojawia się jednakże pytanie: w jaki sposób rzeczony cel osiągnąć? Wbrew pozorom, to trudne zdanie.
laptop

Busy do Monachium okazują się być bardzo modne

Na dalekich odległościach możemy korzystać z różnorakich transportów. Przez to powinno im się dobrze przyjrzeć, tak żeby wybierać rozwiązanie, które okaże się być właściwe dla nas pod każdym kątem.
więcej

Stań się prawdziwym kibicem, ujawnij to całemu światu

Dowolny prawdziwy fan piłki nożnej kocha swą drużynę a więc pragnie pokazać to całemu światu. Stąd duży popyt na odzież związaną z konkretną drużyną.


Stań się prawdziwym kibicem, ujawnij to całemu światu

Jeżeli staliśmy się kibicami, pragniemy to pokazać całej rodzinie.
agencja

Filmy z drona mogą zadziwić odpowiednią jakością

Jeżeli pragniemy posiadać wspaniale wykonane zdjęcia oraz filmiki z lotu ptaka, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić nad tym, którego urządzenia tu użyć. Już nie okazuje się być niezbędne wynajmowanie dużego samolotu, dzisiaj starczy, że będziemy zaopatrzeni w drona i nauczymy się, jak nim sterować.


Filmy z drona mogą zadziwić odpowiednią jakością

Zdjęcia z drona możemy zrobić w niesamowicie prosty sposób


Filmy z drona mogą zadziwić odpowiednią jakością

Kiedy pragniemy uwiecznić jakieś istotne wydarzenie, które będzie miało miejsce na otwartej przestrzeni oraz chcemy ukazać, ilu ludzi się tu zebrało, to świetnie mają szansę do tego posłużyć zdjęcia z drona.
specjalista

Rozpowszechnienie metod odnośnie odnawialnych źródeł energii

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach odnawialne źródła energii stają się coraz popularniejsze, również w naszym kraju. Polacy są świadomi tego, iż korzystanie z tego typu rozwiązań wiąże się z wieloma atutami.
Spotkania

Hackathon Kraków może nam zaoferować

Jeżeli odpowiednio znamy się na programowaniu, lub na jednej z dziedzin, które są w nim pomocne, to powinniśmy się namyślić, w jaki sposób skutecznie mamy szansę się pokazać na rynku pracy.
1 2