Menu strony
Samochód
złomowanie pojazdów

Jakim sposobem legalnie zezłomować stare auto?

Dziś dużą rolę przywiązuje się do ekologii. Przez minione ćwierć wieku z wolna zmieniała się świadomość ekologiczna rodaków. Prawdą jest, że nie wszyscy do tej pory stosują się do standardów. Pomimo to standardy u nas występują, przykładem mogą być przepisy dotyczące recyklingu zużytych baterii lub innych urządzeń AGD. Jeszcze 25 lat temu nikomu nie przyszłoby na myśl że baterie z latarki bądź dziecinnej zabawki wyrzuca się do specjalnego zasobnika a później odwożone są do specjalnego miejsca w którym będą neutralizowane.
opona samochodowa

W jakiej sytuacji trzeba zamienić opony zimowe na letnie?

Każdy kierowca winien bezsprzecznie wiedzieć w jakim momencie wypada wymienić opony zimowe na opony letnie. Twierdzi się, że zmiany opon na letnie dokonujemy wtedy gdy średniodobowa temperatura wynosi powyżej 7 stopni Celsjusza.
Koncert jazzowy

Amatorzy muzyki jazzowej nie mają powodów do narzekania na brak talentów w tym nurcie

Jazz to taki typ muzyki, który obecnie jest odrobinę w odwrocie. Oczywiście i niegdyś wcale nie było tak, że wszyscy zasłuchiwali się w jazzie, lecz niewątpliwie amerykański bądź polish jazz były modniejsze. Cóż, można tak naprawdę powiedzieć, iż jazz ma bardzo dużą konkurencję. Jeśli na rynku powstało dużo więcej gatunków muzycznych, przykładowo reggae bądź electro, to nie powinno dziwić, że twórcy jazzu muszą przywyknąć do tej sytuacji. W rozgłośniach radiowych i w TV królują inne style, a więc jazz pewnie będzie ciągle mocno niszową muzyką.
przeprowadzka

Jak właściwie przygotowywać się do transportu pianina - krótki poradnik dla kobiet oraz mężczyzn planujących przeprowadzkę

Przeprowadzka do innego, nawet pobliskiego miasta zawsze wiążą się z ogromem pracy oraz stresem. A przeprowadzają się zarówno osoby prywatne, jak i spółki i instytucje państwowe. Jedną z najważniejszych kwestii jest zapewne odpowiednie zabezpieczenie rzeczy przygotowywanych do przewozu. Przeważnie najwięcej kłopotów mamy z tymi wielkogabarytowymi urządzeniami, w tym również z pianinami, które dodatkowo wymagają tego, aby przenosić je z wielką ostrożnością.
oklejony samochód

Oklejanie aut oraz inne metody na reklamę własnej działalności.

Wiele ludzi w ramach swoich obowiązków zawodowych musi spotykać się z klientami. Nie ma problemu, kiedy spotkania te odbywają się w siedzibie firmy i to po stronie klienta jest dojechanie na miejsce spotkania. Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, kiedy to my musimy przyjechać do naszego klienta.
cynkowanie

Z całą pewnością cynkowanie wszystkich stalowych elementów auta, to podstawa, jeżeli chcemy, aby jak najdłużej było sprawne

Dbanie o samochód to podstawa, jeżeli chcemy, aby służyło nam przez wiele lat. I nie chodzi oczywiście jedynie o jego mycie, czy w miarę regularne przeglądy. Chodzi również o przeciwdziałanie pogorszenia się stanu samochodu, który w zasadzie ciągle narażony jest na działanie czynników atmosferycznych. Deszcz, wiatr, nazbyt wysoka lub z kolei za niska temperatura, grad itp. szkodzą zwłaszcza karoserii i podwoziu. Jakie są najczęściej stosowane metody na zabezpieczenie samochodu?
Bezpieczny zamek

Idealne zamki do drzwi w rewelacyjnych cenach

Wielu z nas nie może wyobrazić sobie, co może zrobić w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków od samochodu na siedzeniu. Bezradność w połączeniu ze stresem, a nierzadko gonitwa oraz pośpiech nie sprzyjają szukaniu odpowiednich oraz nieskomplikowanych opcji. Proponująca otwieranie samochodów Warszawa pochwalić się może doskonałą jakością wykonywanych usług. Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, a także pełne zaufanie, którym klienci obdarzają firmę ze stolicy jest gwarancją jej sukcesu.
Wypożyczalnia samochodów

W jakiej sytuacji skorzystać z alternatywy szybkiego wypożyczenia auta

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak rewelacyjną propozycją w wielu najróżniejszych sytuacjach jest skorzystanie z usług profesjonalnej wypożyczalni samochodów. Przecież własny pojazd daje nam przede wszystkim ogromną wręcz niezależność w sytuacji gdy akurat znajdujemy się w nieznanym nam mieście i chcemy po prostu bez żadnego problemu dostać się do jakiegokolwiek miejsca. Ponadto tego typu wypożyczalnie oferują obecnie spory wybór samochodów, zatem jeśli na przykład planujemy akurat przeprowadzkę, to będziemy mogli wynająć w nich samochód dostawczy, który w znacznym stopniu nam to ułatwi.
samochód

Naprawa oraz regeneracja tylnej belki w samochodach przeróżnych marek

Mnóstwo firm oferuje dzisiaj doświadczoną naprawdę oraz regenerację tylnej belki w samochodach różnych marek. Reperacja tylnej belki nie jest skomplikowana, jeżeli tylko wykonuje ją osoba profesjonalna, z dobrym doświadczeniem. Tylna belka powinna być naprawiana wyłącznie przy użyciu profesjonalnych materiałów i części, wskutek tego wskazane jest sprawdzić czy dana firma wykonująca takie naprawy, posługuje się oryginalnymi częściami.
firma - portret

Kupno eksploatowanego auta, o czym powinno się nie zapominać

Zakup samochodu to zawsze duża inwestycja. Na co więc powinno się skierować uwagę nim podejmiemy ustalenie o jego nabyciu?
1 2