Menu strony
Flota
czerwony tir na parkingu

Gdzie wynająć pojazd dostawczy?

Auta dostawcze służą w głównej mierze do przewozu towarów w małych firmach albo w profesjonalnej flocie transportowej firm przewozowych. Zdarzają się jednak ewentualności, w których to przeciętnemu Kowalskiemu przydałby się taki samochód. Na przykład , kiedy planuje przeprowadzkę, lub przetransportowanie wielkogabarytowych zakupów.
Samochód BMW 330ci

Wypożyczalnie samochodów - jakim sposobem wybrać współcześnie naprawdę najlepszego usługodawcę?

Aktualnie w zasadzie każda rodzina posiada swój samochód, a czasem nawet kilka, dla każdego jej członka. Dlaczego? Jako że auta dają możliwość na zdecydowane uniezależnienie się od środków komunikacji publicznej, które niestety nie zawsze działają idealnie. W dodatku, jazda własnym samochodem jest zdecydowanie bardziej komfortowa oraz szybsza, co dzisiaj ma istotne znaczenie, jako że mało osób może sobie pozwolić na tracenie czasu.
Leasing samochodu

Czy leasing samochodów jest przyciągającą odmianą umowy?

Nie od dziś wiadomo, że samochody są przez nas używane również w celach prywatnych, jak i w większości wypadków służbowych. Współcześnie bardzo z trudem jest sobie wyobrazić sprawną firmę bez szerokiego zaplecza samochodowego. Zauważamy ten fakt zwłaszcza w wypadku nawiązywania relacji transakcyjnych z innymi jednostkami, jakie zlokalizowane są w innych miejscowościach.