Menu strony
Programy
ssd cloud server

Rozwiązania IT w chmurze - co to jest cloud computing?

Coraz częściej obecnie jesteśmy w stanie się natknąć na zdanie, że dany program czy też aplikacja funkcjonuje w chmurze. Jeśli mielibyśmy zrozumieć to zdanie literalnie, to wyszedłby z tego niezły kawałek fantastyki.
google

Czym jest doubleclick, jak dokładniej działa? Odpowiedź w poniższym tekście

Doubleclick pod nieco zmienioną nazwą była niegdyś niezależną korporacją, zajmującą się analizowaniem przepisów odnoszących się do umieszczania reklam na witrynach internetowych.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Aplikacje, czyli wyższa jakość naszej firmy dzięki odpowiedniemu zarządzaniu

Globalny kryzys dotyczy nas wszystkich. Ponad wszystko mniejsze i średnio rozwinięte przedsiębiorstwa są narażone na nagłe załamania. Cały czas słyszymy, jak wiele tych firm oznajmia upadłość. Niestety, sytuacja na rynku jest niestabilna i niesamowicie ciężko w tych okolicznościach zdobyć oraz utrzymać klientów.
program tv

Jakie są różnice pomiędzy gazetowymi a internetowymi programami telewizyjnymi, z których można będzie prościej korzystać

Telewizor jest urządzeniem, które jest obecne w chyba każdym domu czy mieszkaniu. Część osób używa go normalnie, wtedy gdy będą chcieli coś ciekawego oglądnąć, z kolei inni nie wyobrażają sobie bez tego sprzętu życia. Zwłaszcza że obecnie nie ma żadnego problemu, aby mieć dostęp do kilkuset kanałów krajowych i zagranicznych. Przy pomocy zwykłej anteny można programów telewizyjnych obejrzeć kilkanaście, ich zaletą jest to, że są one zupełnie za darmo.
telewizja

Co trzeba obejrzeć w TV? Sprawdź które strony warto odwiedzać

Gdy wysłuchujemy historii naszych rodziców, o ich młodości, nie potrafimy wyjść z podziwu, jak oni potrafili w normalny sposób żyć bez takich potrzebnych sprzętów? To wręcz niesłychane, jak oni mogli skończyć edukację bez ukochanej Wikipedii albo wujaszka Google! A jak oni spędzali wolny czas? Bez gier komputerowych, smartfonów i pozostałych wynalazków, bez których my dzisiaj nie możemy się obejść. Telewizor też nie był dla dawnego pokolenia wielkim bogiem.