Menu strony
Rozrywka
escape room

Escape room – nowa forma rozrywki

W Katowicach zostaniemy z pewnością zaskoczeni mnogością rozrywek i najróżniejszych atrakcji. Zweryfikowane przez niemało osób rozwiązania mogą przynieść niemało radości, jednak zawsze warto zdecydować się na te wyjątkowo rekomendowane i nietestowane do tego czasu osobiście rozrywki. Escape room nie jest klasyczną grą komputerową.
Wrocław nocą

Co jest takiego niezwykłego w mieście, iż pragniemy tam mieszkać? Takich powodów jest bardzo dużo

Życie w ośrodku miejskim ma swoje oczywiste plusy. Mamy większe szanse na znalezienie zatrudnienia, nasze szanse zawodowe są więc bardzo korzystne, dodatkowo znajdujemy się w centrum wydarzeń, więc każde nietuzinkowe wydarzenie nigdy nas nie ominie.
gry na xbox one

Gry na PC, jakie są preferowane przez użytkowników

Wśród rozmaitego rodzaju gier komputerowych mamy opcję wskazać coś perfekcyjnego dla siebie. Rekomendowanych ofert na rynku nie brak, natomiast dzieje się tak dzięki znacznemu zapałowi producentów.

Kino 3D i nie tylko

Filmy na dobre są aktualnie zadomowione w naszej rzeczywistości. Są jedną z głównych rozrywek, której oddaje się sporo osób, mimo to ich wybór nastręcza pewnych trudności. Ciężko przecież decydować się czy lepiej obejrzeć film wojenny 3d czy także jakąś odmienną, być może, równie dobrą i atrakcyjną produkcje. W jaki sposób więc podejmować decyzje w tejże sprawie, jakie filmy 3D opłaca się aktualnie najmocniej wybierać?
playstation

Najlepszy survival horror na konsole

W obecnych czasach gry z gatunku survival horror stają się ogromnie popularne nie bez przyczyny – fachowo napisany horror zapewnia niesamowitą rozrywkę, napięcie a, także wciągnięcie się w jego uniwersum. Pośród amatorów tego gatunku rozrywki panuje szeroko podzielany pogląd, iż prawdziwymi mistrzami gatunku są Japończycy – od pozornie wyłącznie prostej, bo bardzo nastrojowej Ib, po The Evil Within.
ściana

Escaperoom - gra pełna wyzwań i zapewniająca rewelacyjne wrażenia

Dla osób, które pragną zapewnić sobie niebanalną rozrywkę oraz niezapomniane wspomnienia bez wątpienia wypada polecić grę Escaperoom, która dostępna jest w Gdańsku. Zadanie polega na jak najszybszym wydostaniu się z zamkniętego pokoju i jedynie na pozór wydaje się dość proste. Gra jest doskonałym rozwiązaniem dla wielbicieli gier akcji oraz logicznych zagadek i może pochwalić się bardzo dużą popularnością.