Menu strony
Morze
świnoujście

Jakie walory turystyczne oferuje Świnoujście? Czemu powinniśmy tam pojechać?

Świnoujście jest uzdrowiskiem położonym na zachodnio-północnym krańcu Polski, tuż obok granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami - Niemcami. Miasto jest określane jest jako kraina czterdziestu czterech wysp, gdyż rzeczywiście cały obszar zlokalizowany jest właśnie na tylu wyspach. Z tym, że tylko trzy z nich, największe, są zamieszkałe. To Uznam, Wolin i Karsibór. Walory wypoczynkowe oraz uzdrowiskowe są dostrzegalne, jednak poza tym jest tam bardzo istotny port i baza marynarki wojennej.
plaża

Fenomenalne i niezapomniane wczasy w uroczym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to nadzwyczaj malownicza i piękna miejscowość, która znajduje się na terenie województwa zachodniopomorskiego nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie naturalnie ma wiele do zaoferowania, gdyż jest to miejscowość nadzwyczaj rozwinięta pod względem turystycznym, doskonale nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
mężczyzna łowiący ryby

Wędkarstwo jest aktualnie nadal bardzo powszechne

Turystyka wędkarska, jest w aktualnych czasach znacznie bardziej atrakcyjna. Wykonywane są bowiem niezwykle atrakcyjne bazy noclegowe, czy też obszary w pobliżu jezior, rzek, też tworzone są z myślą o miłośnikach wędkarstwa. Znacznie lepsze warunki do praktykowania takiej dyscypliny przekładają się na zwiększenie się zainteresowania taką dziedziną i także na to, że bardzo dużo ludzi podróżuje po świecie, żeby łowić niezwykle różnorodne ryby.
plaża w Międzyzdrojach

Niezapomniane urlop 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niezwykle estetyczny. Cudne domy i domy wczasowe zlokalizowane w otoczeniu drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i Bałtyk znakomicie się tu ze sobą komponują i stanowią wspaniałą całość. Spora baza noclegowa proponuje licznym wczasowiczom apartamenty położone przy samej plaży a także przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem autentyczny turystyczny eden.
Plaża i morze, Krynica Morska

Wspaniałe miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna znajdująca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.
Zachód słońca nad polskim morzem

Unikatowość polskiego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Rowów

Szukasz ustronnej, niedostępnej dla szerokiej grupy turystów miejscowości nad morzem? Najlepiej z dala od miast, dziką przyrodą (parki narodowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już na ciebie czekają, to jedno z interesujących miejsc na naszym wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.
Port w Gdańsku

Jakie miejsca warto obecnie zobaczyć w Gdańsku?

Nie da się ukryć faktu, że podróżowanie to świetna metoda na zorganizowanie przez nas wolnego czasu. Statystyki wyraźnie wyjawiają nam, że coraz to większa liczba osób pragnie w wolnej chwili udać się do atrakcyjnego miasta, w którym uda się nam dobrze wypełnić własny czas. Przeważnie w naszych działaniach postanawiamy wyjeżdżać poza granicę Polski, niemniej jednakże nie w każdym przypadku jest to najlepsze rozwiązanie.