Menu strony
Morze
plaża w Międzyzdrojach

Niezapomniane urlop 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i uzdrowisko o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niezwykle śliczny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, plaża i Bałtyk idealnie się tutaj ze sobą komponują i tworzą malowniczą całość. Duża baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom kwatery położone przy samej plaży oraz przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.
mężczyzna łowiący ryby

Wędkarstwo jest aktualnie nadal bardzo powszechne

Turystyka wędkarska, jest w aktualnych czasach coraz bardziej popularna. Tworzone są bowiem bardzo komfortowe bazy noclegowe, czy także tereny w pobliżu jezior, rzek, również zagospodarowywane są z myślą o wędkarzach. Znacznie dogodniejsze warunki do uprawiania takiej dyscypliny wpływają na wzrost zainteresowania tą dziedziną i także na to, że wielu ludzi jeździ po świecie, by łowić najbardziej różnorodne ryby.
Zachód słońca nad polskim morzem

Unikatowość polskiego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Rowów

Szukasz cichej, niedostępnej dla szerokiej grupy turystów miejscowości nad polskim morzem? Z dostępem do dzikiej przyrody (parki krajobrazowe), ścieżkami rowerowymi? Rowy domki już na ciebie czekają, to jedno z ciekawszych miejsc na naszym wybrzeżu. Większym kurortem w analogicznej scenerii morze-jezioro jest Łeba.
plaża

Fenomenalne i niezapomniane wczasy w uroczym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to niezmiernie malownicza i śliczna miejscowość, która znajduje się w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie bezsprzecznie ma dużo do zaoferowania, ponieważ jest to miejscowość ogromnie rozpakowana pod względem turystycznym, świetnie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
świnoujście

Jakie walory turystyczne oferuje Świnoujście? Czemu powinniśmy tam pojechać?

Świnoujście to uzdrowisko położone na zachodnio-północnym krańcu naszego kraju, zaraz przy granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami - Niemcami. Miasto jest określane jest jako kraina czterdziestu czterech wysp, gdyż faktycznie cały obszar położony jest właśnie na tych wyspach. Z tym, że jedynie trzy z nich, najbardziej pokaźne obszarowo, są zamieszkałe. Są to Uznam, Wolin oraz Karsibór. Walory wypoczynkowe i uzdrowiskowe są oczywiste, jednakże poza tym znajduje się w tym mieście bardzo istotny port oraz baza marynarki wojennej.
Port w Gdańsku

Jakie miejsca warto obecnie zobaczyć w Gdańsku?

Nie da się zatuszować faktu, że podróżowanie to znakomita metoda na zorganizowanie przez nas wolnego czasu. Statystyki widocznie wyjawiają nam, że coraz większa liczba osób pożąda w wolnej chwili udać się do interesującego miasta, w jakim uda się nam dobrze wypełnić własny czas. W większości wypadków w naszych działaniach decydujemy wyjeżdżać poza granicę Polski, niemniej jednakże nie w każdym przypadku jest to najlepsze rozwiązanie.
Plaża i morze, Krynica Morska

Wspaniałe miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna znajdująca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca idealny cel na rodzinne wakacje 2014.