Menu strony
Morze
plaża

Fenomenalne i niezapomniane wczasy w uroczym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to niesłychanie malownicza i ładna miejscowość, jaka jest położona w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie z pewnością ma wiele do zaoferowania, bowiem jest to miejscowość ogromnie rozwinięta pod względem turystycznym, perfekcyjnie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
Zachód słońca nad polskim morzem

Unikatowość polskiego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Rowów

Poszukujesz cichej, niedostępnej dla wielkiej grupy wycieczkowiczów miejscowości nad Bałtykiem? Z dostępem do dzikiej przyrody (parki krajobrazowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już czekają już na ciebie, to jedno z ciekawszych miejsc na polskim wybrzeżu. Większym kurortem w analogicznej scenerii morze-jezioro jest Łeba.
Port w Gdańsku

Jakie miejsca warto obecnie zobaczyć w Gdańsku?

Nie da się ukryć faktu, że podróżowanie to świetna metoda na zorganizowanie przez nas wolnego czasu. Statystyki wyraźnie wyjawiają nam, że coraz to większa liczba osób pragnie w wolnej chwili udać się do atrakcyjnego miasta, w którym uda się nam dobrze wypełnić własny czas. Przeważnie w naszych działaniach postanawiamy wyjeżdżać poza granicę Polski, niemniej jednakże nie w każdym przypadku jest to najlepsze rozwiązanie.
plaża w Międzyzdrojach

Niezapomniane urlop 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niesłychanie śliczny. Piękne domy i pensjonaty zlokalizowane pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, plaża i morze idealnie się tu ze sobą komponują i stanowią cudowną całość. Duża baza noclegowa oferuje licznym wczasowiczom domki znajdujące się przy samej plaży a także przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak autentyczny turystyczny raj.
świnoujście

Jakie walory turystyczne oferuje Świnoujście? Czemu powinniśmy tam pojechać?

Świnoujście to uzdrowisko położone na zachodnio-północnym krańcu Polski, zaraz obok granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami - Niemcami. Miasto jest określane jest jako kraina 44 wysp, bo rzeczywiście cały obszar położony jest właśnie na tylu wyspach. Z tym, że tylko trzy z nich, najbardziej pokaźne obszarowo, są zamieszkałe. Są to Uznam, Wolin oraz Karsibór. Zalety wypoczynkowe oraz uzdrowiskowe są oczywiste, jednakże poza tym jest tam ważny port i baza marynarki wojennej.
Plaża i morze, Krynica Morska

Wspaniałe miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna leżąca na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska ujmuje przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.
mężczyzna łowiący ryby

Wędkarstwo jest aktualnie nadal bardzo powszechne

Turystyka wędkarska, jest w aktualnych czasach znacznie bardziej powszechna. Budowane są bowiem bardzo atrakcyjne zaplecza noclegowe, czy także tereny w okolicach jezior, rzek, też zagospodarowywane są z myślą o miłośnikach wędkarstwa. Zdecydowanie lepsze warunki do kultywowania tej dyscypliny przekładają się na wzrost zainteresowania tą dziedziną i również na to, iż sporo ludzi podróżuje po świecie, by łowić najbardziej różnorodne ryby.